« Tagasi


Köckerling ALLROUNDER – universaalne kultivaator

2.08.2019

Osta kvaliteetne kultivaator juba täna!

Nagu nimigi ütleb, on ALLROUNDER väga universaalne masin külvipinna ettevalmistamisel või teistkordsel tüü harimisel. ALLROUNDER’it saab kasutada aastaringselt erinevatel töödel:

  • kevadine külvipinna ettevalmistamine küntud põllul
  • teistkordne kõrretüü harimine sügisel

ALLROUNDER sobib hästi ka mahepõllumajandusse mehaaniliseks umbrohutõrjeks kuna valikvarustusena on võimalik kasutada 200mm laiusega nn “hanijalg” tüüpi piiotsi, mis lõikavad efektiivselt läbi umbrohutaimede juured. Hüdrauliline libisti tasandab põllu ja STS tihendusrull koos järeläkkega tihendab kobestatud pinna - tulemuseks on ühtlane külvipind.

Mudelivalikus on nii rippes haakimisega Classic mudelid, kui järelveetavad Profiline mudelid.

 

ALLROUNDER Classic

ALLROUNDER Profiline

 Mudel

300

400

500

600

600

750

900

1200

1450

 Töölaius

3,0m

4,0m

5,0m

6,0m

6,0m

7,5m

9,0m

12,0m

14,5m

 Võimsustarve

80 hj

100 hj

120 hj

140 hj

180 hj

220 hj

250 hj

300 hj

520 hj


Uue kultivaatori soetamiseks võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com