« Tagasi


Märgi oma kalendrisse: põlluseminarid 2018

26.03.2018

Baltic Agro põlluseminaride ettevalmistus on täies hoos!

Kohtumiseni Baltic Agro põllupäevadel:

 • 16. mai nuutripäev Lange-Vahe talus

Seminaril tutvustab Yekaterina Vdovichenko (AlzChem AG) nuutrit pärssivat  lämmastikväetist Perlka  ja Eesti Maaülikooli taimekaitse teadur Eha Kruus räägib teistest mullalisandite mõjust kapsanuutrile. Päeva lõpetame põllul, kuhu on sügisel külvatud nuutrikindlad talirapsi sordid Mentor, Alister, Alibaba, DK Platinum, DK Pliny ning näeme Perlka sügisese kasutamise mõju mittenuutrikindlal sordil Minerva.

 • 30. mai Saaremaa põlluseminar

Teeme ühise jalutuskäigu tootjate põldudel. Vahetame teadmisi ja kogemusi koos põllumeestega ja spetsialistidega partnerfirmadest.

 • 5.-6. juunil Lõuna-Eesti põlluseminar Luunjas

  Lõuna-Eesti suvistel põlluseminaridel Luunja Mõis OÜ-s näeb talirapsi, talirukki ja CL suvirapsi sordivõrdluskatseid ning talinisu Julius puhtimiskatset erinevate lisaainetega. Veel võrdleme erinevate kasvuregulaatorite mõju talinisul ja hindame suvinisu võrsumist erinevate külvinormide puhul. Räägime kevadisest NPK-ga pealtväetamisest, näha saab palju erinevaid põllukultuuride kasvatustehnoloogiaid.

 • 19.-20. juuni Põhja-Eesti põlluseminar Anijal

  Põhja-Eesti suvistel põlluseminaridel Koplimäe Agro OÜ-s näeb uusi talirapsi, taliodra, talinisu, varase odra ning suvinisu sorte. Võrdleme erinevate kasvuregulaatorite mõju kõrge lämmastiku fooniga kasvavtatud hilisel odral Iron ja samuti suvinisu võrsumist erinevate külvinormide puhul.  Räägime mineraalväetiste erinevustest ning näha saab mitmeid erinevaid põllukultuuride kasvatustehnoloogiaid.

 • 28. juuni mahetootja põllupäev Raplamaal

  Tutvustame tootmispõllul mahekultuuride kasvatustehnoloogiaid. Räägime põhiväetamisest, seemnete külvieelsest töötlemisest, kasvuaegse täiendväetamise ja biostimulaatorite mõjust saagikusele ja saagi kvaliteedile.

Kui Sind huvitab mõne kultuuri kasvutehnoloogia, uued taimekaitsetooted või väetusvõtted, siis võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga. Müügiesindajad jagavad infot põlluseminaride toimumiskohtade, -aegade ja teemade kohta. Nende kaudu saad ka registreeruda.

Ootame Sind koos Baltic Agroga põldudele!