« Tagasi


Tule logistikat tegema!

3.05.2018

Ootame oma meeskonda kogemustega logistikut - tule ja leiad oma oskustele rakendust! Lisaks otsime logistika praktikanti.

Baltic Agro võtab meeskonda tööle kogemustega LOGISTIKU.

Kui Sa oled valmis pingeliseks tööks? Oled kiire mõtlemisega, suhtlemises osav, sõnapidaja ning koostöövalmis inimene? Tule Baltic Agrosse - tööülesandeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste vedude korraldamine, igapäevane suhtlus klientide ja koostööpartneritega. 

Vaata töökuulutust CV Keskuses.

Kandideerimiseks palun saata oma CV ja palgasoov märgusõnaga 'logistik' 31.maiks Jarmo Randmaa e-postile jarmo.randmaa@balticagroestonia.com või saada info CV Keskuse kaudu. Lisainfo telefonil 5665 8784.

 

Tasustatud PRAKTIKA koht LOGISTIKA ERIALAL

Tule PRAKTIKALE, kui soovid saada erialast kogemust Eesti ühe suurima teraviljaeksportija juures! Meie poolt mõnus töökeskkond uues kontoris Lehmjal Tallinna lähedal ja toredad töökaaslased. Sinu tööülesandeks saab veonduse dokumentatsiooni koostamine ja abistamine rahvusvaheliste ning riigisiseste vedude ja laevatuste organiseerimisel.
Kasuks tuleb huvi põllumajanduse vastu ja vene keele oskus.

Praktika töökuulutust vaata >> siit.

Kandideerimiseks saata oma sooviavaldus koos CV-ga hiljemalt 31.maiks maike.kaus@balticagroestonia.com märgusõnaga „logistika praktika“.