« Tagasi


Kampaania niidu- ja heinatehnikale

16.05.2019

Bomford, Conor ja Fransgard toodete suvekampaania.

BOMFORD TURNER poomniidukid, poomipikkused 3,2-8m. 
Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega.

Laos hetkel saadaval Turbomower offset taganiidukid, laiusega 1,6m ja 2,25m
Hooldusniiduk BOMFORD TURBOMOWER 225 RH offset, 7900 eurot +km
Hooldusniiduk BOMFORD TURBOMOWER 160 RH offset, 7500 eurot +km


CONOR 9700 pallikiletaja, kiletaja on komplektis pallitõste mehhanismiga ja võimalik on valida kas hüdraulilise või elektroonilise juhtimise (juhtpult) vahel. Kiirematele kiletajad laos olemas!


FRANSGARD heina- ja muu tehnika

  • Rootorniidukid 2-3,2 meetrise niiduorganiga
  • Nii esi kui ka tagakinnitusega vaalutid, näiteks vaaluti TI6000FL, mis käib traktori esirippsüsteemi külge ning võimaldab ühe töötsükliga hein vaalu saada ja samas ka pallitada või kogurkärusse koguda
  • Kombi vaalutajad/kaarutajad
  • Vaaluteisaldaja, töölaiusega 2,5m
  • TI6000FL

Lisaks heinatehnikale pakub FRANSGARD ka kruusateede hooldamiseks greiderterasid, nii trakori esi- kui ka tagakinnitusele. Mehaanilise ja hüdraulilise juhtimisega.


Küsi personaalset pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com