« Tagasi


Kutsu kogurkäru silopõllule demotama!

31.05.2019

Bergmann CAREX 430K - keskmise suurusega võimekas haagiskogur.

Valmistud silohooajaks ja vajad abi silomassi kogumisel? Meil on sulle hea lahendus Saksa toojalt Bergmann.
CAREX  kogurkärude mudeliseeria demomudel CAREX 430K on demodeks valmis - anna demosoovist teada oma piirkonna müügiesindajale.

2050mm laiune kogur saab hakkama suurte vaaludega ka suhteliselt lühikese materjali korral, et ei tekiks kadusid ning haagise täitmine oleks sujuv ka suurematel kiirustel.

Kogurkäru tehnilised omadused:

  • Mahutavus 43m3
  • Võimsustarve150-300hj 
  • Koguri laius 2,05m
  • Rootori laius 1470mm, diameeter 850mm, rootori terad kaetud Hardox kattega
  • 41 nuga, tööriistavaba vahetus, toreetiline lõikepikkus ca 35mm
  • 4 põhjaketti, keti tõmbetugevus 25t, kaks kettide veomootorit külgedel
  • Liigutatav esisein, võimaldab rohkem silo laadida
  • Redeliga küljeluuk standardvarustuses
  • Suure diameetriga rattad 30,5“ veljega (800/45R30,5)
  • Hüdrauliline alusvankri vedrustus
  • ISOBUS juhtimine
  • Konservandisüsteem

Kooniline kast, tagumine osa laiem, silo liigub paremini kärust välja. Metallpõhi, 275mm sügav kalle kogurisuunal, kahjustab vähem silo, aitab säästa kütust.

Mahalaadimine toimub nelja põhjaketiga konveieri abil. Põhjakettide tõmbetugevus kokku on 100 tonni.

Tööriistavaba terade vahetus on lihtne ja kiire.

Loe lisainfot Bergmann kogurkärude tootevalikust tootelehelt.


Soovid CAREX kogurkäru kohta lisainot? Võta ühendust oma piirkonna edasimüüjaga:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com