« Tagasi


Viking mullasõel

3.06.2019

Kvaliteetse Viking mullasõela saad sa Baltic Agro Machinery'st.

Vajad abi mulla sõelumisel? Meie tootevalikus on kvaliteetne VIKING mullasõel:
 

  • 3m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli
  • 40mm fraktsiooniga ülemine sõelapaneel, 25mm fraktsiooniga alumine sõelapaneel
  • Täismehaaniline masina töö – väiksemad hoolduskulud
  • Kvaliteetne KUBOTA diiselmootor või SIEMENS elektritoide
  • Konveier kummilindiga
  • Suurepärane sõelumistulemus – ROSTA Šveitsi päritolu vibrosüsteem
  • Kergesti transporditav, mobiilne ratastega seade

Vaata mullasõelast täpsemalt videost.


Küsi pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com