« Tagasi


Kutsu 2019 hooaja demomasin F441M või F441R põllule

6.06.2019

Parim viis uue ruloonpressiga tutvumiseks on tellida demo oma põllule!

Milline ruloonpress sobib minu ettevõttesse ja millist ruloonpressi valida? Kogusime kokku 10 olulist teemat, mida tasuks enne ruloonpressi ostu selgeks teha:

  • koguri suurus ja jõudlus
  • vastupidavus ja töökindlus
  • pressi sidumissüsteem
  • milline on rulooni läbimõõt ja tihedus
  • kuidas masinat hooldada
  • rehvivalik jne

10 põhjust miks valida John Deere ruloonpress:

John Deere muutumatu kambrimahuga ruloonpressi F441M kümme olulist tooteomadust on näha siin tootekaardil ja F441R tooteomadused siin tootekaardil.
John Deere muudetava kambrimahuga ruloonpresside V451M ja V461M tooteomadused on näha siin tootekaardil
John Deere kombipressi C441R tooteomadustega tutvu siin tootekaardil.

Laos on kohe saadaval ruloonpressid F441M, F441R ja C441R.

Soovid ruloonpressi oma põllule demotama - võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ning anna talle oma soovist teada.


Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com