« Tagasi


Fliegl lisaseadmed kohe kätte!

18.06.2019

Müügi hea hinnaga valik Fliegl lisaseadmeid.

Vajad kiiresti erinevat heina- ja silotehnikat - astu läbi meie Tartu esindusest ja vii soovitud tehnika ühes.

Laos kohe saadaval:

FLIEGL pallivirnastaja

  • Ideaalne vahend mitme palli transportimiseks
  • Võimalik transportida kuni neli palli korraga
  • Tõstekõrgus maksimaalne: 3500mm
  • Kõrgus 2,7meetrit
  • Maksimaalne koormus: 1000kg

Hind 2500€ +km

 


FLIEGL ruloonipurustaja Profi-Combi

  • Võimsustarve alla 50hj
  • Mahutavus umbes 3,3m³
  • Mõõtmed: laius 2450mm, pikkus 1750mm, kõrgus 1600mm
  • Purustaja töötab traktori hüdraulika pealt
  • Rattad: 18,5 x 8,5 – 8
  • Vahetatavad terad

    Hind 7000€ +km


 FLIEGL ruloonihaarats "Butterfly"

  • Võimaldab transportida kahte palli korraga
  • Täilekult galvaniseeritud, suur korrosioonikindlus
  • Transpordilaius kokkupanduna 2400mm
  • Haaratsite pikkus 1200mm
  • Haaramisulatus reguleeritav 850-1100mm

    Hind 2400€ +km

Lisaks müügis palgivirnastamise haarats FLIEGL, EURO kinnitus

  • Libisemisekindel haare, tänu sakilistele servadele
  • Täielikult galvaniseeritud, suur korrosioonikindlus
  • Hüdrauliline haaratsikäpp
  • EURO kinnitus
  • Väga stabiilne konstruktsioon
  • Kandevõime: 3000kg
  • Laius 1400mm, kaal ca 335kg

    Hind 1850€ +km


Pöördu ostusooviga oma piirkonna müügiesindaja poole:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com