« Tagasi


Soovid kasutatud mururobotit või murutraktorit?

Soovid osta kasutatud mururobotit? Või hoopis murutraktorit?

Meil on valik olemas, meie poolt üle vaadatud, hooldatud ja pestud.

John Deere Tango 5E - 5tk (Jüri keskuses 4tk, Tartu keskuses 1tk) (erinevate töötundidega) hind 1700 eurot km-ga,

John Deere X165 (48 töötundi) hind 3400 eurot km-ga,

X155R (25 töötundi) hind 3600 eurot km-ga,

Z525E (17,8 töötundi) hind 4700 eurot km-ga.


Murutraktorid asuvad kõik Jüri keskuses. Eelnevalt kokkuleppides on võimalik masinatega tutvuda.

 


Küsi täpsemalt oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

või võta ühendust aia- ja kommunaaltehnika müügiesindajaga Simo Soop,
tel 5591 5117 / e-mail: simo.soop@balticagromachinery.com