« Tagasi


Silotehnika suvepäev 17.07.2019

3.07.2019

Silotehnika suvepäev Metstaguse Agros 17. juulil

Oled oodatud John Deere'i silotehnika suvepäevale 17. juulil algusega kell 10:00

Silopäeva ajakava on järgmine:
 
  9:30    kogunemine ja hommikukohv
10:00    John Deere hekseldite 8200, 8600 ja Harvest Lab niiskuseanduri tutvustused
11:00    Bergmann kogurkäru Carex 430K, kiletaja Conor 9700J ja John Deere ratastraktorite ning ruloonpressi tutvustused
12:30    lõuna
 
Põllul töötavad nii kitsa kui ka laia rohukanaliga hekseldid võimsustega 425 ja 625 hj. Peale tooteesitlusi on võimalus masinatega personaalselt tutvuda ja proovisõitu teha. 
Hekseldeid tutvustab tootejuht Marek Peensalu.
Bergmann kogurkäru, Conor kiletajat, John Deere traktoreid ja ruloonpressi tutvustab Baltic Agro Machinery müügimeeskond.
 
Silotehnika suvepäev toimub Järva-Jaani külje all Kagaveres, Järvamaal, Roosna-Alliku - Järva-Jaani maantee ääres Metstaguse Agro põllul. Vaata demopõllu täpset asukohta siit.
   

Anna oma osalemisest teada "Osalen silotehnika suvepäeval "  klikates.  

Kohtumiseni Järvamaal!


Baltic Agro Machinery müügimeeskond:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com