« Tagasi


Suvekampaania Bomford ja Conor toodetele

26.07.2019

Küsi pakkumist BOMFORD TURNER poomniidukitele ja CONOR 9700 pallikiletajale.

Küsi pakkumist BOMFORD TURNER poomniidukitele, poomipikkused 3,2-8m. Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagakinnitusega.  Vaata täpsemat tooteinfot Bomford Turneri kodulehelt.

Laos hetkel saadaval Turbomower offset taganiidukid, laiusega 1,6m ja 2,25m.

Hooldusniiduk BOMFORD TURBOMOWER 160 RH offset, hind 7300+km

  • töölaius 1,6m
  • traktori võimsus 47- 60hj
  • kinnitus traktorile 3. punkti CATI/III
  • offset hüdrauliline
  • niiduki kaal 665kg
  • jõuvõtuvõlli kiirus 540rpm
  • lendterade kogus 20
  • min niidunurk -650
  • maks niidunurk + 900

 

Hooldusniiduk BOMFORD TURBOMOWER 225 RH offset, hind 7800+km

  • töölaius 2,25m
  • traktori võimsus 80-117hj
  • kinnitus traktorile 3. punkti CATI/III
  • offset hüdrauliline
  • niiduki kaal 775kg
  • jõuvõtuvõlli kiirus 540rpm
  • lendterade kogus 28
  • min niidunurk -650
  • maks niidunurk + 900


Hooldusniiduk BOMFORD TRI -WING 4600, hind 19 500+km

  • töölaius 4,6m
  • kogulaius 4,75m
  • kogupikkus 4,47m
  • transpordilaius 2,34m
  • niidukõrgus 25-375mm
  • võimsustarve al 80hj
  • terade ülekate 150mm
  • PTO kiirus 1000
  • tiibade kalded 90° üles- 22° alla
  • kaal 2420kg
     


 

Küsi pakkumist CONOR 9700 pallikiletajale: kiletaja komplektis on pallitõste mehhanism ja võimalik on valida hüdraulilise või elektroonilise juhtimise (juhtpult) vahel. Kiirematele kiletajad laos olemas!

9700J, hüdrulilise juhtimisega kiletaja, hind: 13 900+km

9700E, elektroonilise juhtimisega kiletaja, hind: 15 300+km

  • tugev raam
  • 4 kilerulli hoidjat
  • tõstekahvli tõstevõimsus 1100kg
  • tugev peaülekanne, 400mm diameetriga hammasvöö, maksimaalne vertikaalkoormus 10T
  • kile eelvenitus 70%, alumiiniumvaltsid, lihtne kilerulli vahetus
  • Cut & Tie lõikesüsteem, automaatne lõikamine
  • rulooni mahalaadimine nii otsale, kui ka küljele

 


Pöördu ostusooviga oma piirkonna müügiesindaja poole:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com