« Tagasi


StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

5.08.2019

Vaheta soodsalt oma StarFire iTC antenn uue StarFire 6000 antenni vastu.

StarFire iTC antenn on olnud kasutuses alates 2004 aastast ning 15 aasta jooksul on turule tulnud 2 uut antennipõlvkonda. Alates 2021 jaanuarist lõpetab John Deere tehnilistel põhjustel StarFire iTC antennile SF1 ja SF2 parandussageduse edastamise.

Et sinu tööd saaksid täpselt tehtud ka edaspidi, pakume head võimalust vahetada oma StarFire iTC antenn soodsalt uue StarFire 6000 antenni vastu.
Too oma StarFire iTC antenn meile ning saad uue antenni 900 EUROT soodsamalt!

Antenni soodushind 2400 + KM (tavahind 3300€+KM). Soodushind kehtib ainult iTC antenni vahetuseks. Uue antenni tarneaeg kuni 6 kuud.

Juurdepääs John Deere'i täppispõllumajanduse lahendustele algab vastuvõtjast StarFire 6000. Sellel on uus jõuline disain, elektrooniline lukustus, seda on parem hooldada ja mis peamine - tal on suurem signaali ulatus. See võimaldab põllul kiiremini tööle asuda, tagab suurema täpsuse ja signaali veelgi parema stabiilsuse.

Küsi hinnapakkumist ka uuetele Greenstar GEN4 juhtmonitoridele.


Pöördu ostusooviga oma piirkonna müügiesindaja poole:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com