« Tagasi


Telli Samson lägatehnika sügisel

1.10.2019

Sügisel tellitud masina tarne on 2020. aasta kevadel.

Sügisel on õige aeg tellida uueks kevadhooajaks Samson lägatehnikat.

Kui esitad tellimuse sügisel, siis tarnime uue lägatehnika sulle hiljemalt märtsi alguses 2020. Vastavalt seadusele tohib läga laotada alates 20/03. Samson pakub lägatankereid mahuga 16-35 m3, mitme imu ja juhtimissüsteemiga. Iga lägatanker on kui rätsepatöö, mis komplekteeritake tehases vastavalt kliendi soovidele. 

Samson seadmetega on võimalik täpselt mõõta laotatud läga kogust hektarile ja ka saada laotussüsteemist kätte salvestatud andmed laostuskoguste ja põldude kohta (vajalik üle 100ha ettevõtetel väetusplaani täitmisel).
Alates 2019/20 hooajast on SM8000 terminaliga varustatud masinatel kasutuses kaughaldus, mis võimaldab otse tehasel diagnoosida lägatankerit probleemide korral. Kaughaldusega liitumisel saab klient rikke korral masina korda väiksema aja- ja rahakuluga. 

Samson Agro tootevalikus on:

  • Lägatsisternid, mahutavusega 16-35 m3
  • Sõnnikulaoturid, mahutavusega 9-23 m​3
  • Läga maasse viimise seadmeid, nii ketaskoorel, kui ka süvakobesti tüüpi, töölaiusega 5-12 m
  • Lohisvooliku komplekte, töölaiusega 12-36 m

Lisainfot Samson lägatehnika kohta küsi tootejuhilt Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com

Vaata videot Samson PG II 20 lägatankerist 


Küsi personaalset hinnapakkumist Samson laotusseadmetele oma piirkonna müügiesindajalt:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com