Baltic Agro uues viljalaboris saab tööd laborijuhataja ja laborant

Baltic Agro on Eesti suurim teravilja eksportija. Tegevuse laiendamiseks seatakse Eesti suurimasse kaubasadamasse Muugale sisse täiesti uus kaasaegsete seadmetega labor viljaproovide analüüsimiseks.


Töö Baltic Agros

Ootame Sind kandideerima kui oled hakkaja, koostöövalmis ja tuled toime pingeliste tööperioodidega. Tööülesannete täitmisel pead oluliseks täpsust, korrektsust ja oled kohusetundlik. Sul on soovitavalt erialane haridus või eelnev sarnase töö kogemus, tehniline taip ning hea planeerimis –ja organiseerimisoskus. Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd uues kaaseaegselt sisustatud viljalaboris, kõiki tööks vajalikke tipptasemel vahendeid, meeldivat töökollektiivi, väljaõpet ning korralikku palka.

Tööaeg: täistööaeg (valmidus töötada hooajal augustis ja septembris vahetustega).
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.
Töö asukoht: Muuga sadam.

Laborijuhataja

Laborijuhataja tööülesanneteks on labori igapäevase töö ja meeskonnaga seotud tegevuste planeerimine ja korraldamine, analüüside teostamine ja tulemuste nõuetekohase dokumenteerimise tagamine ning dokumentatasiooni haldus. Laborijuhataja korraldab regulaarselt laboriseadmete kontrolli ning hoolduse ja seisab hea labori võimekuse arendamise eest.

Laborant

Laborandina on Sinu töö sisuks viljaproovide võtmine ning analüüsimine, nõuetekohane analüüsitulemuste dokumenteerimine ning kvaliteedikontroll.  

Saada CV

Kandideerimiseks palume saata CV hiljemalt 3.maiks ylle.eplik@balticagroestonia.com märgusõnaga “laborijuhataja” või “laborant”.

Lisainfo telefonil +372 513 9862.

Ametikohale kandideerides oled andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks AS-i Baltic Agro värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

 

Lisainfo soov?

Helista või saada e-kiri

Generic placeholder image

Ülle Eplik

+372 513 9862
ylle.eplik@balticagroestonia.com