Koduaia kontor-ladu

Baltic Agro koduaia meeskonna leiate Rukki tee 8 Lehmja külas

Töötajad

Enn Silberg - tootejuht, tel +372 506 9496 enn.silberg@balticagroestonia.com

Silja Kreen - müügiesindaja, tel +372 526 8089 silja.kreen@balticagroestonia.com

Terje Kaur - ostujuht, tel +372 5373 1871 terje.kaur@balticagroestonia.com

Signe Reinsalu - laojuhataja, tel +372 511 6441 signe.reinsalu@balticagroestonia.com

Valentina Proman - müügiassistent, tel +372 5919 9805 valentina.proman@balticagroestonia.com

Airo Ruuben - laotöötaja airo.ruuben@balticagroestonia.com