Põllumajandusteenuste meeskond kutsub hooajaks tööle

MEHHANISAATOReid,

kel on tahe ja oskused teostada põllumajandustöid üle Eesti. Kui armastad täpsust, oled kohusetundlik, hea suhtlemisoskusega ja tuled toime pingeliste tööperioodidega - oled oodatud Baltic Agrosse.

Ootused kandidaadile:

tahe ja oskus põllumajandustehnikat opereerida ja hooldada, omab keskharidust, on valmis füüsiliseks ja liikuvaks tööks. Vajalik on T-kategooria (kasuks tuleb BCE) juhiluba ning isikliku auto kasutamise võimalus.

Baltic Agro pakub Sulle:

vastutusrikast tööd asjatundlikkus meeskonnas, töövahenditeks kaasaegset põllutehnikat ning tasu vastavalt tööpanusele. Headele töötgijatele pakume võimalust jätkata põhikohaga.

Tööaeg: hooajaline.
Töö asukoht: Eesti.

Kandideerimise tähtaeg: 1. märts 2019.

Kandideerimiseks palun saada oma CV  madis.heisnalu@balticagroestonia.com märgusõnaga „mehhanisaator“.

 

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Baltic Agro AS kuulub koos Baltic Agro Machinery ja AS Scanola Baltic’uga Taani põllumajandusühendusele Danish Agro Grupp.

Põllumajandusteenuste kohta www.balticagro.ee/teenused-masinatega

Kaasaegne põllutehnika

Saada CV hiljemalt  1. märtsiks 
madis.heinsalu@balticagroestonia.com 
märgusõnaga „mehhanisaator“.

 

Lisainfo

Madis Heinsalu

Madis Heinsalu

+372 5667 7430
madis.heinsalu@balticagroestonia.com

Jaak Reemann

Jaak Reemann

+372 510 1686
jaak.reemann@balticagroestonia.com

 

Ametikohale kandideerides oled andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks AS-i Baltic Agro värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.