Tango® Super

Laia tõrjespektriga süsteemse toimega kaitsev ja raviv fungitsiid tali- ja suvinisu, tali- ja suviodra, rukki, tritikale ja kaera haiguste tõrjeks.

Toime

Tango Super sisaldab kahte erineva mõjuga toimeainet, mille koosmõju tagab laialdase tõrje erinevatele haigustele teraviljadel. Fenpropimorf on süsteemse mõjuga lehestiku fungitsiid, mis omab nii kaitsvat kui ravivat toimet, mis pärast lehekudedesse tungimist kandub taime sees akropetaalselt. Epoksikonasool on laia tõrjespektriga raviva ja kaitsva toimega fungitsiid paljudele teravilja haigustele. Epoksikonasool mõjub süsteemselt ja transporditakse akropetaalselt lehe tipu suunas. Süsteemne liikumine kaitseb uusi kasve haiguste ründe eest.

Tõrjespektrisse kuuluvad: kõrreliste jahukaste, odra-leherooste, võrklaiksus, äärislaiksus, pruun ehk lehe rooste, kollane rooste, helelaiksus, DTR e. nisu-pruunlaiksus ja kroonrooste.

Kasutamisjuhend

Tango Super’it kasutatakse alates lehestiku haiguste nakkumise algusest kulunormiga 0.75 – 1.5 l/ha. Lubatud on 1 – 2 pritsimiskorda 21 päevase intervalliga alates puhmiku kujunemisest (kasvufaas 30) kuni õitsemise lõpuni (kasvufaas 69). Pritsimissegu tuleb kohandada vastavalt pritsile ja pritsimistingimustega. Kasutatava vee hulk on 100 – 400 l/ha. Ooteaeg on 35 päeva.

Paagisegud
Tango Super’it võib segada teiste fungitsiidide ja herbitsiididega, samuti kasvuregulaatoritega nagu Cycocel, Medax Top, Medax Max ja Terpal.

Vee kogus 100-400 l/ha, sõltuvalt taimiku suurusest
Toimeaine epoksikonasool 84 g/l, fenpropimorf 250 g/l
Pakend 5 l, suspoemulsioon
Tootja BASF SE