Taimekasvatuse spetsialist, OLED UUTEKS VÄLJAKUTSETEKS VALMIS?

Ootame tööle agronoom-nõustajat

Kui sa tead taimekasvatusest rohkem, kui praeguses töökohas vaja läheb ja tahad oma teadmisi jagada, siis meil on sulle paras väljakutse. Sul on võimalus areneda ja ennast teostada. Ootame sinult algatusvõimet, erialast kõrgharidust ja varasemat töökogemust.

Saada meile oma CV hiljemalt 30. oktoobriks 2018.


Sinu tööülesanneteks on taimekasvatustoodete müüki toetav nõustamine, taimekasvatusplaanide koostamine koos tootejuhtidega, põllumajanduskatsete korraldamine ja aruandlus, esitluste ettevalmistamine ning põllupäevade läbiviimine. Igapäevaselt nõustad ja koolitad Baltic Agro kliente ja müügiesindajaid ning väärtustad tulemuslikku meeskonnatööd. 
Baltic Agro meeskonda sobib hea suhtlemisoskusega, lojaalne, algatusvõimeline ja koostöövalmis inimene. Kasuks tuleb pingetaluvus ja järjepidevus.

Oled edukas kandidaat, kui Sul on erialane haridus ja töökogemus kaasaegses taimekasvatuses, oskad organiseerida tootmis- ja demokatseid nende monitoorimisest kuni aruandluse vormistamiseni. 
Sa oled kursis uute taimekasvatustehnoloogiatega, tunned rõõmu õppimisest ja enesearendusest taimekasvatuse erialal. Oskad oma teadmiste ja oskustega inspireerida kolleege.
Oled osav taimekasvatus alaste tekstide koostamisel, et jagad infot infokirjade ja artiklitena. 
Vaimustud põlluseminaride ja infopäevade ettevalmistamisest ja läbiviimisest müügimeeskonnaga. Oled särav esineja, kes tunneb rõõmu oma töötulemuste esitlemisest nii põllumeestele kui kolleegidele.
 

Pakume:

  • stabiilset töökohta toredas meeskonnas
  • täiendõpet
  • häid töötingimusi ning kaasaegseid töövahendeid.

Nõutav:

  • põllumajanduslik kõrgharidus
  • inglise ja vene keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb:

  • erialane töökogemus põllumajandusettevõttes.

 

Tööaeg: täistööaeg.
Tööle asumise aeg: kokkuleppel.
Töö asukoht: Eesti.

Kandideerimise tähtaeg 30. oktoober 2018.

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasooviga aadressile marko.amboja@balticagroestonia.com märgusõnaga „nõustaja“.

Tule tööle

Baltic Agro on Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja.

Baltic Agro AS kuulub koos Baltic Agro Machinery ja AS Scanola Balticu’ga Taani põllumajandusühendusele Danish Agro Grupp.

Marko Amboja

Lisainfo

Marko Amboja

Marko Amboja
müügidirektor

+372 501 1416
marko.amboja@balticagroestonia.com