« Tagasi


Fliegl universaalhaagise varajase tellija pakkumine

3.10.2019

Telli uus Fliegl universaalhaagis 2019. aasta sügisel ja võidad hinnas!

Fliegl ASW 271 universaalhaagise varajase tellija hind on 37 500€ +KM (tellimus esitatud 2019. aastal).
Haagise hind tellides 2020. aastal on 40 000€ +KM.

Haagise tehnilised omadused:

  •        Täismass 20 000kg, tühimass 6800kg
  •        Mahutavus: 35m3, kokkususurutult (silo) 56m3
  •        Hüdraulilise vedrustusega veotiisel, mehaaniline tugijalg
  •        Kahesüsteemne koormustundlik õhkpidur
  •        Tandemsild, BPW 410 X 120, 385/65 R22.5 rehvid
  •        Paraboolvedrustus Titan, 40km/h
  •        Käru suurus P x L x K:  7100 x 2380 x 2000mm
  •        Hüdrauliliselt avatav tagaluuk, viljaluugiga 420 x 250mm
  •        12V tuled

Sügisel tellitud haagise tarne on 2020. kevadel. ASW universaalhaagis töötab olenemata aastaajast - masinale saab komplekteerida tagaluugi, vilja ümberlaadimiskruvi, sõnnikulaoturi, ümberlaadimislindi. Tegemist on vastupidava, erakordselt tugeva ja kiire haagisega. 

Vaata lisainfot haagiste kohta eestikeelsest trükisest.

Laost kohe saada FLIEGL palliveohaagis, hinnaga 14 900€+KM. 


Küsi pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com