« Tagasi


FLIEGL universaalhaagised

16.05.2019

FLIEGL ASW universaalhaagised - asendamatu abimees põllumajandusettevõttes.

FLIEGL lükandseinaga universaalhaagised on revolutsiooniline transpordilahendus, mis on ennast tõestanud nii põllul kui teedel. Haagise mahutavused 20-50m3 tihendamata materjali. Haagisele on võimalik lisada mitmeid lisaseadmeid: ümberlaadimislint, ümberlaadimistigu, laotusseade jne.

Universaalhaagist on võmalik kasutada aastaringselt - see sobib nii rohusilo, heinapallide, komposti, kartulite aga ka lume või kruusa transpordiks. Vaata lähemalt tootelehelttrükisest või videost.


Küsi personaalset pakkumist Fliegl toodetele oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com