« Tagasi


John Deere 5100M sooduspakkumine

26.08.2019

Parima hinnaga ratastraktori saad sa meie esindusest.

Meil on sooduspakkumine John Deere 5100M ratastraktorile. 

Soodushind on 43 000€+KM


Uue ratastraktori soetamiseks pakume  John Deere Financial finantseerimisvõimalust intressiga alates 1,49% + 3 kuu EURIBOR*.

Traktori baasvarustuses on:

  • John Deere PowerTech 4,5 liitrise töömahuga  turbodiisel mootor
  • Käigukast PowerReverser 16/16 – 40km/h koos elektrilise vasaku käe reversiga
  • Õhkvedrustusega juhiiste
  • Kaasreisija iste koos turvavööga
  • Tagumise jõuvõtuvõlli kiirused 540/540E/1000p/min
  • Esimesed poritiivad ja tagumised poritiiva laiendid
  • Rehvid esisillal: 340/85R24, rehvid tagasillal: 420/85R34
  • Hüdrokonks
  • Haagise hüdropidurisüsteem (kahekontuurne)
  • Töötuled ees ja taga
  • Mootoriploki soojendus
  • Ainult diisel

Garantiiperiood on 3 aastat või kuni 3000 töötundi alates ratastraktori üleandmise kuupäevast. Kaasa anname masina hooajajärgse ülevaatuse 3 aastaks tasuta!

Soodushind kehtib kuni 30.09.2019.

Loe lisainfot toote kohta trükisest.

*Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.


Küsi personaalset pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com