« Tagasi


Köckerling QUADRO – 4-realine tüükultivaator

24.07.2019

Telli uus tüükultivaator sügishooajaks varakult!

QUADRO viitab Köckerlingi mudelivalikus 4-realiste kultivaatoritele. Suurepärase töötulemuse saavutamiseks on QUADRO tüükultivaatoril piid paigutatud raamile neljas reas. Selliselt töödeldakse muld läbi kogu töölaiuse ulatuses. Samas välditakse masina ummistumist ka rohkete koristusjääkide korral. QUADRO on varustatud kivikaitsesüsteemi ning 80mm piiotstega, mis võimaldavad töötada kuni 30cm sügavuselt. Madalamalt töötamiseks saab kasutada 350mm laiuseid nn “tiibasid”.

Ühtlase töösügavuse hoidmiseks on masina eesosas tugirattad. 4.0m ja 4.6m meetrise mudeliga on vajadusel võimalik töötada ka 3.0m laiuselt. 

 

QUADRO

Mudel

300

400

460

570

Töölaius

3,0m

4,0m

4,6m

5,7m

Võimsustarve 

140 hj

170 hj

190 hj

240 hj

 

Vaata tüükultivaatori videot.


Pöördu ostusooviga oma piirkonna müügiesindaja poole:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com