« Tagasi


Köckerling REBELL Classic - töökindel ketaskoorel

17.07.2019

Ole hooajaks valmis - ketaskooreli ostuks on just nüüd hea aeg.

REBELL Classic on kompaktne, kuid tugeva ehitusega ketaskoorel, mis on mõeldud töötama kõikvõimalikes põllutingimustes. REBELL Classic on ideaalne masin koristusjääkide kiireks ja efektiivseks segamiseks koristuse järgselt, kuid saab hakkama ka künnijärgse põllupinna tasandamisega, kus on tarvis mullatükkide peenestamine.

Töösügavust on võimalik seadistada vahemikus 2cm kuni 12cm. 510mm lõikekettad on kinnitatud 90x13mm lehtvedru tüüpi vannastele, mis toimivad ka kivikaitsesüsteemina. Topelt-STS rull koos järeläkkega tihendavad töödeldud põllupinnna jättes ideaalse töötulemuse.

Mudelivalikus on rippes haakimisega Classic ja järelveetavad Classic T mudelid. 

 

REBELL Classic

REBELL Classic T

 Mudel

300

410

520

500

600

800

1250

 Töölaius

3,0m

4,1m

5,2m

5,0m

6,0m

7,8m

12,5m

 Võimsustarve alates

110 hj

150 hj

180 hj

180hj

200hj

250hj

500hj

 

Vaata ketaskooreli videost täpsemalt järele.


Pöördu ostusooviga oma piirkonna müügiesindaja poole:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com