« Tagasi


Köckerling REBELL Profiline - tõeline raskerandaal

31.07.2019

Ole hooajaks valmis - osta randaal juba täna!

REBELL Profiline vastab kõigile tänapäevastele raskerandaalile esitatavatele nõuetele.

  • REBELL Profiline on väga tugeva konstruktsiooniga
  • 620mm diameetriga lõikekettad saavad hakkama ka suure koguse koritusjääkidega
  • Tänu suurele massile suudab randaal töötada ka kuivades oludes
  • REBELL Profiline saab hakkama külvipinna ettevalmistamisega künnijärgsel harimisel ning on kasulik tööriist vahekultuuride harimisel
  • REBELL Profiline kõik liikuvad sõlmpunktid on kinnitatud Lockpin koonuspukside abil, mis vähendavad lõtkude tekkimist. Lõikeketaste laagrid on kinnistel kaherealistel koonusrulllaagritel.
  • Töösügavuse seadmine on hüdrauliline ning lihtsasti töö ajal muudetav

Kliendi kommentaar, Kadarbiku Köögivili OÜ, Ville Pak: "Ideaalne tööriist!"

 

REBELL Profiline

Mudel

500

600

800

Töölaius

5,0m

6,0m

8,0m

Võimsustarve alates

250hj

300hj

400hj

 

Vaata randaali videost täpsemalt järele.


Uue randaali soetamiseks võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com