« Tagasi


Kutsu KRAMER laadur demotama

28.05.2019

Tule proovi ratas- või teleskooplaadureid meie esindustes kohapeal või lepi demo kokku oma piirkonna müügiesindajaga!

Meie esindustes on võimalik tutvuma tulla järgmiste mudelitega:

  • Teleskooplaadurid: KT276, KT407, KT447
  • Rataslaadurid: KL12.5, KL19.5
  • Teleskooprataslaadurid: KL30.5T

Olemas kõiki suuruseid teleskooplaadureid, kahte suurust rataslaadureid ja üks teleskooprataslaadur. Ülevaate saab igast  Kramer laaduritüübist!

Masinate asukohad on:

Jüri esindus, Rukki tee 8, Lehmja: KT447
Türi esindus, Tehnika 9: KL12.5, KL19.5, KL30.5T, KT276, KT447
Tartu esindus, Tehnika 5: KT407, KT447

Soovid laadurit oma farmi demotama - võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga ning anna talle oma soovist teada.


Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com