« Tagasi


Kutsu taimekaitseprits põllule demotama

15.07.2019

Uue taimekaitsepritsiga tutvumiseks sobib suurepäraselt demo otse põllul.

John Deere M700i seeria taimekaitsepritsid on aastaid olnud Eesti põllumeeste seas hinnatud. Need on lihtsasti kasutatavad, kuid täis kaasaegseid lahendusi, mis võimaldavad kogu tehtud töö täpselt dokumenteerida ja andmeid hiljem analüüsida. Section Control automaatne poomisektsioonide juhtimine suurendab juhi mugavust ja säästab raha.

John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitsepritsi abil viid oma taimekaitsetööde täpsuse ja efektiivsuse uuele tasemele! Unikaalne kahe pumbaga süsteem, täitmiskiirusega 1200 l/min muudab lahusepaagi täitmise, lahuse segamise, pritsimise ning loputamise kiireks ning mugavaks. Kõik PowrSpray funktsioonid on lihtsasti juhitavad Solution Command juhtpaneelilt. ActivePause funktsioon võimaldab võtta aega paagisegu valmistamiseks ning otsene lahusenormi juhtimine muudab pritsimise varasemast oluliselt täpsemaks. 

Uue taimekaitsepritsi ostuks pakume John Deere Financial finantseeringut intressiga 1,99% + 3 kuu EURIBOR. Tutvu finantseerimistingimustega lähemalt siin.


Helista oma müügimehele ja lepi demo aeg kokku juba varakult!

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com