« Tagasi


Murutraktoritel head hinnad!

7.05.2019

Lööme aiahooaja käima parimate murutraktorite pakkumisega.

Otsid uueks aiahooajaks hea hinnaga kvaliteetset murutraktorit?

Lööme aiahooaja käima parimate John Deere'i murutraktorite pakkumisega.

Valikus on X-seeria murutraktorid:

  • X126 soodushinnaga 2890 € (tavahind 3200 €)
  • X166 soodushinnaga 3990 €  (tavahind 4400 €)

Ztrak nullpöörderaadiusega murutraktorid:

  • Z335E soodushinnaga 3790 € (tavahind 4300 €)
  • Z525E soodushinnaga 5290 €  (tavahind 5900 €)

Antud kampaaniahinnad kehtivad kõikides Baltic Agro Machinery kauplustes Türil, Tartus ja Jüris ning John Deere'i aiatehnika edasimüüjate juures üle Eesti. Vali lähim kauplus siit.

Kampaaniahinnad kehtivad kuni 21.06.2019.


Küsi personaalset pakkumist murutraktorile oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


või võta ühendust aia- ja kommunaaltehnika müügiesindajaga Simo Soop,
tel 5591 5117 / e-mail: simo.soop@balticagromachinery.com