« Tagasi


Osta koristusjärgseteks mullatöödeks uus kultivaator!

15.07.2019

Lai valik Köckerling mullaharimistooteid kohe laos saadaval!

Meie tootevalikus on kvaliteetne Saksa tootja Köckerling mullaharimistehnika - lai valik kultivaatoreid ja ketaskoorel on laost kohe saadaval:

  • Köckerling VECTOR on loodud professionaalsele põllumehele, kelle jaoks on oluline mugavus ning masina jõudlus. VECTOR varustatud EasyShift hüdraulilise töösügavuse reguleerimisega, mis võimaldab operaatoril töö käigus seadistada töösügavust vastavalt põllutingimustele. Töölaius 6,2 meetrit.
  • Köckerling VARIO on 8 piireaga ning hüdraulilise töösügavuse reguleermisega masin, mis on loodud põllumehele, kes hindab kasutusmugavust. Masina kogupikkus on 8 meetrit ning piide vahekaugus sõidusuunas ainult 130 mm, mistõttu on VARIO töötulemus suurepärane. Tänu pikale raamile segatakse koristusjäägid väga põhjalikult. Kohe saadaval töölaiustega 4,8 ja 5,7 meetrit.
  • Köckerling TRIO on kompaktne 3-piireaga tüükultivaator, mis on loodud ettevõtetele, kus kasutada traktorid võimsusega kuni 160hj. TRIO on varustatud 80mm TopMix piiotstega, mis võimaldavad teostada sügavamat mullaharimist. Töölaius 4 meetrit.
  • Köckerling QUADRO annab suurepärase töötulemuse ja selle saavutamiseks on tüükultivaatoril piid paigutatud raamile neljas reas. Selliselt töödeldakse muld läbi kogu töölaiuse ulatuses ent välditakse masina ummistumist ka rohkete koristusjääkide korral. Töölaius 4 meetrit.
  • Köckerling REBELL Classic on kompaktne, kuid tugeva ehitusega ketaskoorel, mis on ideaalne masin koristusjääkide kiireks ja efektiivseks segamiseks koristuse järgselt, kuid saab hakkama ka künnijärgse põllupinna tasandamisega, kus on tarvis mullatükkide peenestamine. Töölaiused 5 ja 6 meetrit.

Vaata videost kuidas töötavad Köckerling TRIO, REBELL Classic, VARIO ja VECTOR mullaharimisseadmeid.


Küsi personaalset pakkumist ja lisainfot oma piirkonna müügiesindajalt. 

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com