« Tagasi


Pakkumine Fliegl palliveohaagisele

25.07.2019

Osta hea hinnaga Fliegl palliveohaagis!

Fliegl palliveohaagise DPW 180 B soodushind on 14 900€+KM

 

Haagise tehnilised omadused:

  • Täismass 18 000 kg
  • Haagise kasulik pikkus 9,9 m
  • Haagise laius 2480 mm
  • Haagise platvormi kõrgus 1100 mm
  • Tuled ja ohutusmärgised

Soodushind kehtib kuni 30.08.2019.

Vaata lisa toote kohta videost.


Küsi personaalset pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com