« Tagasi


Taimekaitsepritsi M740i varajase tellija pakkumine

1.10.2019

Telli järelveetav taimekaitseprits varakult ja võida hinnas!


Kasuta ära varajase tellija soodustus ning telli uus John Deere'i järelveetav taimekaitseprits M740i varakult - võida hinnas kuni 3000 eurot!

Mida varem tellid, seda suurem on hinnavõit:

Tellimus oktoober 2019 / tarne märts 2020 / hind 64 900€+KM

Tellimus november 2019 / tarne märts 2020 / hind 65 850€+KM

Tellimus detsember 2019 / tarne märts 2020 / hind 66 550€+KM

Tellimus jaanuar 2020 / tarne märts 2020 / hind 67 225€+KM

Tellimus veebruar 2020 / tarne märts 2020 / hind 67 900€+KM


Taimekaitsepritsi M740i varustuses on:

  • polüetüleenist lahusepaak nimimahuga 4000 liitrit
  • kaheosaliselt kokkuklapitav lahusepoom laiusega 24/12m, 8
  • pritsimissektsioonid (3-3-3-3-3-3-3-3)
  • sektsioonide GPS lülitus
  • ringLine tsirkulatsioonisüsteem
  • rattad rehvidega 480/70 R38
  • uhiuus juhtpult Gen4 4240
  • TerrainControl Pro poomi kõrguse automaatne hoidmine

Lisavõimalusena telli koos uue taimekaitsepritsiga ATU300 universaalse automaatroolimise komplekti rool hinnaga 900€​ ​+KM ja saa osa AutoTrac automaatroolimise mugavusest.

Vaata tootest lähemalt trükisest.

Varajase tellija periood on oktoober 2019 kuni veebruar 2020. Uue taimekaitsepritsi ostuks pakume Luminor Liising AS-i finantseerimisvõimalust intressiga alates 1,89% + 3 kuu EURIBOR*. 

*Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.


Küsi personaalset pakkumist ja vormista varajase tellija pakkumine oma piirkonna müügiesindaja juures:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com