« Tagasi


Taimekaitsepritsi R962i sooduspakkumine

13.05.2019

John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitseprits R962i.

Vii taimekaitsetööde täpsus ja efektiivsus uuele tasemele kasutades John Deere PowrSpray süsteemiga taimekaitsepritsi koos 1200 l/min lahusesüsteemiga!
PowrSpray tootevalikust on saadaval R962i taimekaitseprits.

Antud masin on demomudel ja müügis soodushinnaga 100 000€ + KM.

R962i PowrSpray varustus on:

  • Polüetüleenist lahusepaak nimimahuga 6200 liitrit
  • Puhta vee paak 620 liitrit, koos tasemeindikaatoriga
  • Kolmeosaliselt kokkuklapitav lahusepoom laiusega 36/24 m, 12 pritsimissektsiooni (3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3-3)
  • Tsentrifugaalpump 1000 l/min @ 3bar ja 1200 l/min täitmispump
  • Masina juhtimine multifunktsionaalselt juhtkangilt traktori kabiinist
  • Rattad rehvidega 520/85 R42
  • PowrSpray lahusesüsteemi (kiire täitmine kuni 1200 l/min) i-pakett = sektsioonide juhtimine koos GreenStar 3 2630 ja StarFire 6000 antenniga
  • BoomTrac Pro poomi kõrguse automaatne hoidmine (5 kõrgusandurit)
  • LED prožektorid poomi valgustuseks (piki poomi)

Uue taimekaitsepritsi ostuks pakume Luminor Liising AS-i finantseerimisvõimalust, tutvu lähemalt siin.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.


 

Küsi personaalset pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com