« Tagasi


Tasuta asendusmasina programm

21.06.2019

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud!

Tasuta asendusmasina programm – sinu tööd saavad tehtud!

Kiirel hooajal on oluline vältida kõikvõimalikke tööseisakuid, kui sinu traktorit peaks tabama tehniline rike. Baltic Agro Machinery eesmärgiks on tagada kiire ja kvaliteetne teenindus ning kliendirahulolu. Seetõttu oleme sinu jaoks välja töötanud tasuta asendusmasina programmi, kus anname FarmSite Ultimate teenusepaketi sõlminud klientidele tasuta asendusmasina kõikide rikete korral, mille lahendamine meie tehnikute poolt võtab aega rohkem kui 48 tundi.

Programmi kvalifitseeruvad kõik perioodil 1.12.2018 kuni 31.10.2019 soetatud John Deere 6R (6-silindrilised), 7R ja 8R traktorid. Eelduseks on FarmSight Ultimate teenuselepingu sõlmimine, mille abil saame omalt poolt tagada, et võimalikud rikked teie masinal oleks viidud miinimumini.

Traktor on varustatud JDLink telemaatikaseadmetega, millele annate nõusoleku oma masina andmete jälgimiseks. FarmSight teenuselepingutega saad tutvuda lähemalt siin.


Lisainfot tasuta asendusmasina programmi tingimuste kohta küsi oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com