Sügisväetiseks soovitame

Granuleeritud kanasõnnik sobib sügiseseks toitainete ja huumuse allikaks põllu- ja aiakultuuridele. Orgaanilise väetisega säiltad ja parandada mullaelustikku ja -struktuuri ning mulla võimekust niiskust hoida. 

Tavakasvatajale sobib kanasõnnik OrganiQ

Organiq kanasõnnikKõrge kvaliteediga granuleeritud väetis fermenteeritud kanasõnnikust sisaldab taimedele olulisi toitaineid: fosforit (P), väävlit (S), magneesiumi (Mg) ja kaltsiumi (Ca) ning mikroelemente. Kanasõnnik Organiq kasutamisel ei hapestu muld (pH 6,9) ning see ei sisalda patogeene ega umbrohuseemneid. Parima tulemuse saavutatakse mineraalväetise ja orgaanilise väetise koos kasutamisel.

 

Mahepõldudele Monterra BIO kanasõnnik

Mahe kanasõnnik Monterra BIO on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks mahetaimekasvatuses. See on 100% naturaalne granuleeritud, vabapidamisel peetavate kanade sõnnik. Sisaldades põhilisi taimetoiteelemente ja mikroelemente sobib väetis ideaalselt täppisväetamiseks erinevatel põllukultuuridel, nagu köögiviljad, viljapuud, maasikad, viinamarjad, kartulid ja teraviljad. Mahe kanasõnnik Monterra BIO ei sisalda patogeene ega umbrohuseemneid ja on GMO-vaba. 

Kanasõnniku sügispakkumise jaoks võta ühendust müügiesindajaga.


Küsimuste korral võta ühendust:

Generic placeholder image

Estelle Unt

koduaia toodete müügiesindaja, hulgimüük

+372 5354 3852
E-post