« Tagasi


Meeste tervise heaks kogutud annetus

15.01.2020

Annetasime Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikule 5004 eurot, mis koguti suvel helesiniste silopallikilede müügist. Helesinist värvi silopallidega aitasime tähelepanu tõmmata meeste tervisele.

Baltic Agro aitab juba teist aastat järjest vajalikele vähiuuringutele tähelepanu tõmmata. Kui 2018. aastal olid silorullid roosas ning tähelepanu rinnavähi ennetamise vajalikkusele. 2019. aastal võis Eestimaa põldudel näha pilkupüüdvaid helesiniseid silorulle, mida kokku oli üle 48 000. Loodame, et kampaania pani paljud mehed ja nende lähedased tõsisemalt meeste tervise peale mõtlema.

Koostöös põllumeeste ja kile tootnud Trioplastiga annetasime iga müüdud silokilerullilt kolm eurot Tartu Ülikooli Kliinikumi mobiilse meestearsti kabineti tegevuseks ja mööda Eestimaad tuuritamiseks et kontrolli jõudmine igale mehele võimalikult lihtsaks teha.

Teame, et iga meeste tervise heaks läbi viidud kampaania oluline: meeste teadlikkus on vähehaaval paranenud, meeste huvi enda tervise vastu on tõusnud,

Baltic Agro poolt ja Trioplasti nimel täname kõiki põllumehi, kes heategevuslikus kampaanias

osalesid. Jätkame meeste tervise toetamist ka käesoleval aastal sinise silopalli kampaaniaga ja toetame TÜ Kliinikumi meestekliiniku tegevust. Loodame, et ka eesoleval suvel paljudel Eesti põldudel näha helesiniseid silorulle ning usume, et see aitab vähemalt mõne mehe arsti juurde enda tervist kontrollima saada.

Meedias: 

20. jaanuar 2020 'Baltic Agro andis üle meeste tervise heaks kogutud annetuse' pollumajandus.ee