Score 250 EC

Laia toimespektriga süsteemne fungitsiid kärntõve ja jahukaste tõrjeks õuna- ja pirnipuul ning mädanike tõrjeks kirsi- ja ploomipuul.

Toime

Score 250 EC on profülaktilise ja raviva toimega süsteemne fungitsiid õuna- ja pirnipuu kärntõve ja jahukaste tõrjeks ning kirsi- ja ploomipuu mädanike tõrjeks. Preparaadil on tugev translaminaarne toime.

Kasutamisjuhend

Õuna- ja pirnipuud

Kulunorm on 0,2 l/ha (0,13 l/10000 m2 lehestiku pinna kohta), vee kulu on  800-1500 l/ha. 
Maksimaalne pritsimiste arv 2. Pritsimiste vahele peab jääma vähemalt 10 päeva.

Esimest korda pritsida õiepungade rohelisest värvusest kuni nende punaseks värvumiseni (õienuppude kobar on laiuv), teist korda õitsemise lõpust (kõik õied on pudenenud) kuni viljade moodustumise lõpuni (viljad on saavutanud ¾ iseloomulikust suurusest, on rohelised).

Ooteaeg 21 päeva.

Kirsi- ja ploomipuud

Kulunorm on 0,2 l/ha, vee kulu on 800-1000 l/ha.
Maksimaalne pritsimiste arv 2. Pritsimiste vahele peab jääma vähemalt 10 päeva.

Esimest korda pritsida kui õienupud sirutuvad tihedas kogumikus ülesse kuni esimese õie avanemiseni, teist korda õitsemise lõpust kuni viljade moodustumise lõpuni (viljad on saavutanud ¾ iseloomulikust suurusest, on rohelised) või pärast saagi koristust kui lehed on veel rohelised.

Ooteaeg 14 päeva.

Tähelepanu! Score 250 EC-d soovitatakse kasutada haiguse kriitilises staadiumis, kui haigustekitaja lülieosed on levinud. Esimeseks pritsimiseks soovitatakse Chorus 50 WG-d või kontaktset fungitsiidi.

Vee kogus 800-1500 l/ha
Toimeaine difenokonasool 250 g/l
Pakend 250 ml, emulsioonikontsentraat
Tootja Syngenta