Antti Agrosec Mixflo

ANTTI Agrosec Mixflo on väikeste tootmismahtudega ning võimas, kuid seejuures paindliku lahendusega kuivati!

ANTTI portsjonkuivati Agrosec Mixflo

Teil on väiksemahuline tootmine ja suure niiskusesisaldusega kultuur, nagu näiteks õlleoder, mis esitab kuivatusprotsessile erilisi nõudeid. Ühest küljest otsite efektiivset lahendust ja teisest küljest soovite võimalust valida, millal oma vilja kuivatate.
Antti on juba aastakümneid tootnud kuivateid ülimalt raskete viljakasvatustingimuste tarvis. 

Just seepärast on välja töötatud Antti Agrosec Mixflo portsjonkuivatid, mis suudavad hakkama saada ka väga suure niiskusesisaldusega, ning jätta teie otsustada, millal oma vilja kuivatate.

Antti Mixflo suurim eelis on selle ületamatu paindlikkus ja sobivus igasugustesse ilmastikutingimustesse, aga ka väiksemamahulisse tootmisse. Antti Agrosec Mixflo portsjon kuivatis pole tähtis, kui niiske vili on, kuna see ringleb kuivatis pidevalt ning kuivab ja ühtlustub vaheldumisi; ikka ja jälle. Ja seda senikaua, kuni teie vili on ühtlaselt kuivanud ja suurepärase kvaliteediga, mis tähendab, et teie saate selle eest turul parimat hinda küsida. Seega siis jääb teie valida, millal oma vilja kuivatate. Antti kuivati saab oma ülesandega hästi hakkama.

Kuidas portsjonkuivati töötab? 

Nii katel, etteandesüsteem ja kõik muud teraviljakuivati seadeldised toimivad sünkroonselt, see tagab vilja ringlemise läbi kuivati. Selle meetodi suurimaks eeliseks on võimalus kuivatada niiskemat vilja, sellist, millega traditsioonilised kuivatid hakkama ei saaks.

Saab kuivatada vilja kiiremini, kartmata seda liigselt kuumutada. See tähendab, et võite koristada põllud siis, kui vajate, ja toota kvaliteetsemat toodangut ilmast sõltumata. Kõige selle juures kulutab Antti Agrosec Mixflo vähem energiat ja vili võib olla niiskem.

Niiskusprobleemi lahendus

Kui vili on liiga niiske, ummistub varem või hiljem iga kuivati. Niiske vili muutub peaaegu tahkeks massiks, mis koguneb kõikvõimalikesse kohtadesse, kaasa arvatud veokitesse.

Antti Agrosec Mixfloga seda ei juhtu. Isegi kõige märjema vilja puhul tagab pöördeline ringlussüsteem vilja liikumise. Kuna süsteem ühtaegu kuivatab ja jahutab vilja etappidena, liigub niiskus pidevalt viljatera seest pinnale ja eraldub viljast kergemini. Sel viisil on võimalik kuivatusprotsessi oluliselt tõhustada ja vältida samal ajal ülemäärast kuumutamist, isegi kui vili on väga niiske.

Süsteem toimib ka siis, kui vilja niiskusesisaldus on nii kõrge, et iga teise kuivati puhul vajaks selline vili mitmekordset eelkuivatamist. Õigupoolest töötavad portsjonkuivatid just sellepärast niiske viljaga paremini ega kaota seejuures oma suurepärast energiasäästlikkust.


 

Küsi pakkumist või helista

 

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht
Viljandi

+372 5332 4489
E-post