Juubeliaasta tähistamine algas Tartus

2020. aastal tähistab Baltic Agro juba veerandsajandipikkust tegevust ning olulise aasta deviis vaatab pigem ette kui minevikku.

Baltic Agro 25

Külvates tulevikku

Baltic Agro juubeliaasta deviisiks on „Külvates tulevikku“, mis on inspireeritud just meie kliente ja partnereid silmas pidades.
Milline on meie tegevus järgmise kahekümne viie aasta pärast, kuhu oleme teel, kuidas areneb meie valdkond innovatsiooni ja tehnoloogia najal ning kas tulevane põlvkond on valmis meie tegevust jätkama? Need on küsimused, millele oma juubeliaastal vastame ning teemad, mis on Baltic Agro suurema tähelepanu all.

„Külvates tulevikku“ sümboliseerib meie ning koostööpartnerite ühist visiooni – alati edukama, kasulikuma ja parema homse suunas. Kuigi paslik on vaadata ka minevikku, siis loomulikult täname südamest kõiki endiseid ja praeguseid kliente usalduse eest! Võtame kahekümnest viiest aastast kõik olulised teadmised, õppetunnid ja arengud ning liigume edasi, et muuta meie põllumajandusvaldkonda veelgi innovatiivsemaks, kasulikumaks ning jätkusuutlikumaks!

Igapäevane töö

Hindame oma igapäevases ettevõtmises koostööd ja usaldusväärsust. Koos on meil rohkem teadmisi ja kogemusi, mida oma töös rakendada. Isegi kui ilm on heitlik või ilmnevad probleemid, keskendume me alati parimale võimalikule lahendusele. Peame seda oluliseks ja soovime olla põllumajandustootjatele vääriline partner ja kaaslane nii täna kui tulevikus.

Traditsioonid

Vanusega kaasneb väärikus ning kogemused. Oma tegutsemisajal oleme pidanud ja peame ka edaspidi oluliseks traditsioone ning põllumajandusvaldkonna tuhandete aastate pikkust kogemust. Oleme täna jõudnud siia just päritud teadmistele ja kogemustele. Kasutame ja väärtustame meile usaldatud traditsioone ja teadmisi igapäevaselt ja hoiame au sees.

Tulevik

Meie eesmärk on ammutada teadmisi minevikust ning mitte neid ainult väärtustada, vaid kanda edasi tänasesse päeva ja tulevikku. Täna tulevikku külvatud pühendumus kannab tulevikus

 

Koos saame tulevikku külvata nii järgmisel hooajal, tuleval veerandsajandil kui ka pikemas perspektiivis.