Juubeliaasta tähistamine algas Tartus


2020. aastal tähistab Baltic Agro juba veerandsajandipikkust tegevust ning olulise aasta deviis vaatab pigem ette kui minevikku.

Baltic Agro 25

Külvates tulevikku

Baltic Agro juubeliaasta deviisiks on „Külvates tulevikku“, mis on inspireeritud just meie kliente ja partnereid silmas pidades.
Milline on meie tegevus järgmise kahekümne viie aasta pärast, kuhu oleme teel, kuidas areneb meie valdkond innovatsiooni ja tehnoloogia najal ning kas tulevane põlvkond on valmis meie tegevust jätkama? Need on küsimused, millele oma juubeliaastal vastame ning teemad, mis on Baltic Agro suurema tähelepanu all.

„Külvates tulevikku“ sümboliseerib meie ning koostööpartnerite ühist visiooni – alati edukama, kasulikuma ja parema homse suunas. Kuigi paslik on vaadata ka minevikku, siis loomulikult täname südamest kõiki endiseid ja praeguseid kliente usalduse eest! Võtame kahekümnest viiest aastast kõik olulised teadmised, õppetunnid ja arengud ning liigume edasi, et muuta meie põllumajandusvaldkonda veelgi innovatiivsemaks, kasulikumaks ning jätkusuutlikumaks!

Igapäevane töö

Baltic Agro jaoks on oluline koostöö, teadmised ja lahendused ning usaldusväärsus. Nendest väärtustest lähtume oma igapäevases töös ja soovime olla põllumajandustootjatele vääriliseks partneriks.

Koos saame tulevikku külvata nii järgmisel hooajal, tuleval veerandsajandil kui ka pikemas perspektiivis.