Naturdai Silipot

Naturdai Silipot on kergesti omastatav vedel ränidioksiid. Suurendab taimede elujõudu ja reguleerib toitainete omastamist.

Sobib kasutamiseks mahepõllumajanduses vastavalt määrusele (EL) 2018/848 ja kooskõlas NOP standarditega. Sertifitseeritud SC CAAE poolt.

 

Toime

NATURDAI SILIPOT on räni- ja kaaliumirikas toode, mis on tänu ainulaadsele formulatsioonile taimede poolt kiiresti omastatav. NATURDAI SILIPOT´il on  positiivne  mõju  taimede elujõule. Lisaks reguleerib see toitainete omastamist ehk kompenseerib  raua, mangaani, lämmastiku üleliigse taseme või immobiliseerib alumiiniumi, nii et see ei muutuks taimele toksiliseks. Naturdai Silipot tagab toitainete tõhusama  kasutamise.

Seda on soovitatav kasutada olukordades, mil taimel on vaja kasutada sisemisi varusid. Aitab kaasa viljade suurenemisele, tagades suurema läbimõõdu. Naturdai Silipot tõhustab vee kasutamist, parandab turgorit ja suurendab suhkrute sisaldust viljades.

Parandab viljade turdumust ja suurendab suhkrusisaldust.

NATURDAI SILIPOT on taimetoitaine, kuid lisaks omab ka kuivatavat efekti, vältides tingimusi, mis on soodsad seente tungimiseks taime.  Lisaks annab NATURDAI SILIPOT taimele suurema mehaanilise vastupidavuse abiootilise stressi vastu.

TOOTE KOOSTISE EELISED:

  • maksimaalselt imenduv ja taimede poolt omastatavtaime pinda kuivatav efekt
  • suurendab rakuseina paksust
  • stressivastane mõju
  • suurendab taime füüsilist vastupidavust
  • loob loodusliku füüsilise barjääri
  • parandab viljade koristusjäärgset kvaliteeti
  • ei nõua ooteaega
  • suurendab saagikust tänu puitumist soodustavale ja kaitsvale toimele

 

Kasutamisjuhend

NATURDAI SILIPOT sobib kasutamiseks kõikidel kultuuridel. Mitte kasutada temperaturil  alla  9ºC  ja  mitte kunagi intensiivse päikese ajal. Saab segada teiste toodetega, kuid soovitatav on viia läbi segusse sobivuse test.

Kastmine või lehtede kaudu pritsimine: 150-200 ml/100L

Tähelepanu! Toodet mitte sisse hingata. Ainult professionaalsetele kasutajatele. Sisaldab nanomaterjali: ränidioksiidi.

pH (1%): 10.5

                                    

Koostis


Toiteelementide sisaldus massiprotsentides

toitained Massi%
Ränidioksiid kokku (SiO2) 28,0

 

Pakend 5 l 
Tootja Idai Nature