EPA mess

EPKK korraldatav põllumajaanduse aastanäitus 2021 toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis 13. ja 14. oktoobril.

Baltic Agro ja Scanola Balticu esindajad leiad boksist A-15. Astu kindlasti läbi!

Altpoolt leiad Baltic Agro messiuudised aastast 2020.

Generic placeholder image

Uudis! Kastmissüsteemide ja kasvuhoonete ning tunnelite lahendused aiandustootjatele

Baltic Agrost leiab tehnilised lahendused kastmissüsteemidele ja kasvuhoonetele, sest alates oktoobrist on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kastmissüsteemide, kasvuhoonete ja tunnelite lahendusi nõustamisest ja projekteerimisest valmimiseni. Kvaliteetseid lahendusi Netafim ja Agro-sur aiandustehnika ja paigalduse osas pakuvad Roland Rool ja Jaanus Järving. 
Rohkem infot balticagro.ee/kastmissusteemid ja balticagro.ee/kasvuhooned.

Kastmissüsteemidest

Generic placeholder image

FieldSense ilmajaam aitab koguda ilmaandeid otse põllul ja aitab ilmast sõltuvate otsuste tegemisel

FieldSense täisautomaatne ilmajaam on arendatud täppisviljeluse töövahendina, mis mõõdab sademete hulka, tuule kiirust, temperatuuri õhus ja mullas ning teisi ilma parameetreid, mis aitavad põllumehel teha õigeid otsuseid. FieldSense rakendus telefonile ja arvuti jaoks on eesti keelne. Sel hooajal on uuenduseks põldude märkimine kaardile ning nende sidumine oma ilmajaamaga. Teiseks uuenduseks tuulepuhangute näitaja keskmise tuule kiiruse juures. See info aitab veel täpsemalt oma pritsimistöid planeerida!

Ilmajaamast lähemalt

Generic placeholder image

Antti kuivatid annavad garantii, et vili on kiiresti ja korralikult kuivatatud

Alates 2020 hooajast on Baltic Agrol pakkuda Antti viljakuivatid - alates ehitusest ja paigaldusest ning lõpetades kasutamise ja hooldusega – abistame kõiges, mida põllumees vajab teravilja käitlemiseks ja kuivatamiseks.
Rohkem infot leiad balticagro.ee/antti-viljakuivati

Viljakuivatite valik

Generic placeholder image

Paindlik lahendus põllutööde tegemiseks on põllumajandustehnika rent

Kui põllud on vaja harida ning saak koristada, siis tasub kaaluda põllutöömasinate rentimist. Baltic Agrost leiad rendiks teraviljakombaini, ratastraktori või teleskooplaaduri. Kas osta või rentida? Rentides põllumasina töö tegemiseks vajalikul perioodil – maksad vaid rendiaja eest ning ei pea muretsema kulutuste pärast muul ajal. Samuti on garantii, et renditud põllutöömasin asendatakse rikete tekkimisel. Soovitusi rendi või ostu kaalumiseks leiab blogist.
Täpsema info saamiseks hetkel saadavate põllumajandusmasinate kohta palume võtta ühendust põllumajandustehnika müügijuhiga telefonil +372 5667 7430 Madis Heinsalu. Lisainfot masinate valiku kohta leiab balticagro.ee/masinarent 

Vaata masinaid

Generic placeholder image

Looduslik CalseaPowder - vatsapuhver ja mineraalide allikas koos soodaga mõjub kiiresti ja toime on pikaajalisem

Naturaalsete mineraalide allikas ja vatsa pH tasakaalustaja CalseaPowder osaleb lehma organismis kahe olulise funktsiooni täitmisel. Esiteks on see väga hea lahustuvuse ja biosaadavusega kaltsiumi allikaks. Teiseks, tänu ainulaadsele struktuurile, toimib vatsapuhvrina.
Atsidoosi ennetamiseks ning lehmade vatsa ja organismi happesuse tasakaalu hoidmiseks soovitame kasutada kombinatsiooni sooda + CalseaPowder. Sooda mõjub kiiresti - kuid kasutades soodat koos CalseaPowderiga saavutatakse pikaajaline toime. Vaata ka balticagro.ee/loomakasvatus/calseapowder
Söötmise lihtsustamiseks soovitame kasutada mobiilse söödatehase Söödameistri abiga tehtud CalseaPowderi ja sooda 50/50 valmissegu. Lihtne, kiire, tõhus!

Toote tutvustus

Generic placeholder image

Põllupäevik on eetris!

kolmapäev, 14. aprill 2021

Baltic Agro Põllupäevik jagab Eesti taimekasvatuse kogemusi põllumeeste põldudelt. Kuula ja oled kursis, mis põllul toimub ja saad teada, kuidas teistel läheb ning võtta kogemused arvesse. Selle hooaja teises osas taimekaitsetöödest ja leheväetistest taliviljadele, külaliseks Jaak Flink Pandivere Terviljaühistust.

Vaata

Generic placeholder image

Loodussõbralik desovahend lauta ja põllule

kolmapäev, 7. aprill 2021

Tõime turule toote, mis aitab kaasa mitte ainult looma tervisele ja puhtusele laudas, vaid ka väärtusliku sõnnikuna põllule viies.

Vaata

Generic placeholder image

Toetus Eesti naisvasaraheitjale Kati Ojaloo

esmaspäev, 5. aprill 2021

Baltic Agro annab panuse profisportlase Kati Ojaloo toetuseks, et aidata kaasa Eesti spordi eesmärkide saavutamisele.

Vaata

Generic placeholder image

Võitluseks oa-teramardika vastu

reede, 2. aprill 2021

Seoses tiaklopriidi keelustamisega kadus võimalus oa-teramardika süsteemseks tõrjeks taimekaitsevahendiga. Selleks hooajaks on siiski lahendus olemas!

Vaata

Generic placeholder image

Lüpsihügieen ja parem piim

esmaspäev, 22. märts 2021

Nisade hoolduseks soovitatakse desovahendeid, mis sisaldavad nii joodi kui glütseriini. Esimene neist desinfitseerib, teine hooldab nisanahka.

Vaata

Generic placeholder image

Töökuuulutus: võtame tööle müügiesindaja

esmaspäev, 22. märts 2021

Baltic Agro otsib oma meeskonda töökat taimekasvatuse müügiesindajat Virumaale. Töö sisuks on taimekasvatustarvikute müük ja vilja kokkuost. Olulise osa tööst moodustab klientidega läbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine.

Vaata

Generic placeholder image

Taimekasvatusseminar

laupäev, 20. märts 2021

Talveseminar toimus meie jaoks aasta alguses, kui lindistasime oma esitlused. Täna kutsume Sind kohtumispaika, mis on alati avatud - kuulamiseks, vaatamiseks, küsimiseks.

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro toetus on aidanud maailma spordiareenile tipptegijaid Adaverest

reede, 19. märts 2021

Baltic Agro juubeliaasta puhul toetas Baltic Agro Adavere Uisuklubi pikaaegset treenerit ja eestvedajat Väino Treimani lase ja noorte uisukooli tegevust. Adavere Uisukool ja Väino Treiman on areenile toonud nii Saskia Alusalu kui Marten Liivi, rajanud Adaverre uisuklubi ja treeninud noori spordihuvilisi.

Vaata

Generic placeholder image

Vasikate kuivaine söömus ja juurdekasv

kolmapäev, 17. märts 2021

Söötmiskatseid piimaveiste vasikatega aitasid välja uurida, mil viisil saavutame suurima söömuse ja kasvu ning mis on kasvu tagasihoidvad tegurid.

Vaata

Generic placeholder image

Meie töökorraldus alates 8.märtsist

reede, 5. märts 2021

Seoses viiruse levikuga ja hoidmaks inimeste tervist on Baltic Agro suundunud kaugtööle ja kontorid töötavad kinniste ustega. Ladude ja teenuste meeskonnad töötavad väiksemas koosseisus ning järgivad rangemaid reegleid. Teavitame teid koheselt tavapärase töörütmi taastamisest. Täname mõistva suhtumise eest!

Vaata

Generic placeholder image

Teleskooplaadur rendiks!

neljapäev, 4. märts 2021

Sobiva tõstejõu ja -kõrgusega teleskooplaadurid saab rentida Baltic Agrost ka ainult üheks päevaks.

Vaata

Generic placeholder image

Kastmissüsteemid on abiks aiandustootjale

esmaspäev, 1. märts 2021

Uudis! Tehnilised lahendused kastmissüsteemidele saab tellida Baltic Agrost. Alates oktoober 2020 on Hortinet ühinenud Baltic Agro profiaianduse tiimiga. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kastmissüsteemide (Netafim) lahendusi projekteerimisest valmimiseni koos nõustamisega.

Vaata

prev next