EPA näitus

EPKK korraldatav põllumajanduse aastanäitus 2021 toimub Tartus Eesti Rahva Muuseumis
13. ja 14. oktoobril.

Baltic Agro ja Scanola Balticu esindajad leiad EPA näituse A-osas asukohaga A-12. Astu kindlasti läbi!

Rohkem infot EPA kohta leiad ürituse kodulehel ning jälgi uudiseid ka EPA Facebookis!


Tule ja osale meie seminaridel! 

  • Loomakasvatuse seminar "Mineraalsöödad - mida ja miks kasutatakse?" 13. oktoobril kell 10.30-11.15

Seminaril tulevad arutluse alla kõik olulisemad mineraalsöötadega seotud teemad. Lähemalt vaadatakse mineraalsöötade koostisi ning selgitatakse erinevate söötade valimise tagamaid. Seminari viib läbi loomakasvatustoodete müügiesindaja Kadri Luhter. Registreeri kohe!

  • Taimekasvatuse seminar "Põllumuldade hapestumine ja pH täpne kaardistamine" 14. oktoobril kell 13.30-14.15

Seminaril räägib muldade hapestumise põhjustest ning tagajärgedest Baltic Agro agronoom-nõustaja Annika Jõemaa. Lisaks esineb seminaril ka tootejuht Kevin Laande, kes toob teemaks mitmed innovatiivsed põllumajanduse abivahendid nagu FieldSense ilmajaam ja mullaanalüüse teostav SoilOptix. Registreeri kohe!

Rohkem infot seminaride kohta

Lisaks leiad altpoolt Baltic Agro messiuudiseid.

Generic placeholder image

Paindlik lahendus põllutööde tegemiseks on põllumajandustehnika rent

Rendi põllumajandusmasin vilja laadimiseks ja koristuseks, siloteks, ehitustöödeks või lisajõuks tõstmisel! Kas osta või rentida? Rentides põllumasina töö tegemiseks vajalikul perioodil ei ole hooldus- ja remondikulusid ega kulutusi uue tehnika ostule. Samuti on garantii, et renditud põllutöömasin asendatakse rikete tekkimisel. Rendimasin - soodne valik ja paindlik lahendus põllumajandustööde tegemiseks.

Vaata masinaid

Generic placeholder image

Kastmissüsteemide ja kasvuhoonete ning tunnelite lahendused aiandustootjatele

Baltic Agrost leiab aiandustootmise kastmissüsteemide ja kasvuhoonete tehnilised lahendused koos vajalike tarvikutega. Pakume kogu vajalikku infot ka imbkastmise, tilkkastmise, vihmutuse, torude ja voolikutega seoses. Klientide jaoks tähendab see kvaliteetsete kastmissüsteemide, kasvuhoonete ja tunnelite lahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni paigalduseni. 

Kastmissüsteemidest

Generic placeholder image

Professionaalile mõeldud köögiviljaseemned on õige valik

Kui hindad aianduses garanteeritud kvaliteeti, siis on Baltic Agro poolt pakutavad kõrge kvaliteediga köögiviljaseemned hea valik. Müüme köögiviljaseemneid firmadelt Sakata, Rijk Zwaan, HM Clause, SW Horto, CN Seeds ja Hazera. Nimetatud ettevõtete seemnetest sirguvate taimede saagikus on suurem kui tavaseemnetest kasvanud köögiviljadel. Lai sortiment, kõrge saagikus ja garanteeritud kvaliteet! 

Köögiviljaseemnetest

Generic placeholder image

Vilja kvaliteedi hoidmiseks peale koristust vajad korralikku vilja kuivatus-, puhastus- ja ladustamislahendust

Baltic Agro esindab ANTTI, Skandia, KMZ ja Westrup viljakäitlusseadmete tootjaid. Telli uus viljakuivati, viljapunker, konveier, vilja sorteer või muu vajalik seade! Kuivatage vilja ja suurendage kasumit. Lisaks pakume viljakäitlusseadmete varuosasid ja teostame ka hooldust. Originaalvaruosade kasutamine ja professionaalselt teostatud teraviljakäitlusseadme hooldus tagab seadme parima seisukorra aastateks. Viljakäitlusseadmete tiim on EPA-l olemas 13. oktoobril. 

Vaata teraviljakäitlusseadmeid

Generic placeholder image

Baltic Agro koduaed - abiks kõiges, mida aias vaja

Baltic Agro koduaia valdkonnast soovitame väikepakendis toataimede tooteid ja kastmisväetised. Lisaks on hea valik varuda lindudele talveks toitu! Oleme koduaiapidajatele olemas väetiste, taimekaitse ja kõige muu alal, mida aias vaja. 

Rohkem infot Koduaiast

Generic placeholder image

FieldSense ilmajaam aitab koguda ilmaandmeid otse põllul ja toetab ilmast sõltuvate otsuste tegemisel

FieldSense täisautomaatne ilmajaam on arendatud täppisviljeluse töövahendina, mis mõõdab sademete hulka, tuule kiirust, temperatuuri õhus ja mullas ning teisi ilma parameetreid. FieldSense rakendus telefonile ja arvuti jaoks on eestikeelne. Kõige hilisemaks uuenduseks on võrgustiku lisandumine - see tähendab, et kaardi peal on võimalik näha punkte üle Eesti ning ühe punkti moodustab 3-7 jaama. Punktide nägemiseks on võimalik kaarti filtreerida sademete, tuule kiiruse või temperatuuri osas. FieldSense põlluilmajaam aitab põllumehel teha õigeid otsuseid!

Ilmajaamast lähemalt

Generic placeholder image

Vilomix baasmineraalid - alusta tervisest ja sellele järgneb toodang!

Baasmineraalid nii lüpsilehmale, kinnislehmale kui noorloomale! Kõiki vajalikke mineraalelemente ja vitamiine sisaldavad Vilomixi mineraalsöödad on toodetud looma vajadusi silmas pidades - kas on eesmärgiks toetada lakteerivat lehma, aidata vältida raskeid poegimisi või tagada noore veise luustiku õige areng ja kasv.

Vilomixi valikust leiab kasutajaspetsiifilisi innovaatiliste söödalisanditega mineraalsöötasid parima tulemuse saavutamiseks Teie farmis. Väikesel lisandil on suur roll sööda efektiivsuse tagamisel!

Rohkem infot söötadest

Generic placeholder image

Scanola Baltic annab Eestis toodetud rapsile lisaväärtust

Scanola Baltic on rapsiseemne töötlemistehas Jõgevamaal Painkülas, mis toodab kodumaistest rapsiseemnetest kuumpressimismeetodil proteiinirikast rapsikooki, söödaõli ja rafneeritud rapsiõli Olivia, mis ei sisalda allergeene ning mille tootmiseks kasutatakse geneetiliselt muundamata toorainet.

Ettevõttes on hiljuti aset leidnud ka tehase uuendused - uued tootmismasinad ja seadmed koostöös tehase pikaajalise tootmiskogemusega meeskonnaga annavad tugeva panuse ettevõtte jätkusuutlikkusse arengusse ning tagavad toodangu kõrge kvaliteedi.

Loe lähemalt Scanola Balticust

Generic placeholder image

Viljakaubandus 45: viljahooaja lõpetamine

teisipäev, 26. oktoober 2021

Viljapodcasti 45. osas on juttu viljahooaja lõpetamisest. Kuidas edeneb siin-seal maailmas viljakoristus? Põhjapoolkera on koristatud ning lõunapoolkera ehk Lõuna-Ameerika ja Austraalia ootavad nüüd oma korda. Mida on teinud MATIF? Juttu tuleb ka laevatusest, uue ja vana saagi hindadest ning rohepöördest, mis järjest rohkem mõjutab meie viljahindasid. Head kuulamist!

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 12: kuidas teha hinnakõikumiste ajal õigeid otsuseid

reede, 8. oktoober 2021

Põllumajandustootjad on harjunud, et vilja ja rapsi müügihind võib lühikese aja jooksul muutuda suurte sammudega nii üles- kui allapoole. Tulenevalt energia ja toormete olulisest hinnatõusust on samalaadne kiirete hinnakõikumiste aeg jõudnud ka väetiste turule. Kuidas sellistes oludes teha õigeid otsuseid? Kuula kohe!

Vaata

Generic placeholder image

Viljakaubandus 44: kuhu on liikunud põllukultuuride hinnad?

reede, 24. september 2021

Indrek ja Timo avavad hinnatõusu tagamaid ning arutlevad, miks ja kuhu MATIF tõuseb. Samuti jätkub laevatuse ja transpordi hindade tõus. Lõpetuseks Indreku soovitused selle kohta, kui palju ja millal saaki müüa. Kuula ise ja jaga teiste asjahuvilistega!

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro EPA 2021 näitusel

reede, 24. september 2021

Tule osalema ja pane end seminaridele kirja!

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 11: taimekasvatushooaeg 2021 ja selle õppetunnid tulevikuks

kolmapäev, 22. september 2021

Uues Põllupäeviku 11. osas tuleb juttu praegusest olukorrast põldudel. Samuti on aeg teha kokkuvõtteid möödunud hooajast: millised on esimesed selleaastased tulemused ning mida võtta õppetundidena järgmistesse hooaegadesse kaasa? Taskuhäälingus on vestlusringis Urmas Uustalu Pae Farmerist, Urmet Kalden Akkerlacist ning Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas ja müügiesindaja Aivar Treiberg. Täname külalisi ja head kuulamist!

Vaata

Generic placeholder image

Paranda maisisilo seeduvust

teisipäev, 14. september 2021

Katsed on näidanud, et nii heksli pikkus kui tera töötlus mõjutavad maisisilo tärklise seeduvust. Kuid kumb rohkem?

Vaata

Generic placeholder image

Viljakaubandus 43: miks MATIF ei ole 300?

teisipäev, 7. september 2021

Uues osas on teemaks viljahinda mõjutavad sündmused täna ja mida võivad tuua lähinädalad, prognoosid erinevate kultuuride lõikes ning arutelu, kas ja mida osta uue hooaja sisenditest ette. Kuula kohe!

Vaata

Generic placeholder image

Põllupäevik 10: maisipõllud ja maisisilo

teisipäev, 7. september 2021

Põllupäeviku 10. osas räägime käesoleva hooaja tähelepanekutest maisi põldudelt, maisilo tootmisest ja söötmisest. Seekord on vestlusringis Baltic Agro arendusdirektor Margus Ameerikas, loomakasvatusmeeskonna juht Tiina Meikar, loomakasvatuse nõustaja Kadri Luhter ja taimekasvatuse nõustaja Kertrud Jaeski. Head kuulamist!

Vaata

Generic placeholder image

Hoiame ja hoolime!

reede, 27. august 2021

Kõikide külaliste ja töötajate tervise huvides palume alates tänasest kanda Baltic Agro kontoreid ja ladusid külastdes näomaski!

Vaata

Generic placeholder image

Viljakaubandus 42: Põnevad ajad viljakaubanduses

teisipäev, 17. august 2021

Viljakaubandussaate 42. osas räägivad Indrek ja Timo vilja kvaliteedist ja puhtusest, USDA raporti mõjust viljahinnale, viljakoristuse infost maailmast ning teevad ka viljaostude ja -müükide ülevaate. Kuula kohe!

Vaata

Generic placeholder image

Õige aeg rohumaa rajamiseks

kolmapäev, 4. august 2021

Külvates heinaseemned suve lõpupoole, peale viljakoristust augustis, jõuavad taimed veel piisavalt areneda ning talveks valmistuda. Kindlasti aitab edukale talvitumisele kaasa sügisene väetamine.

Vaata

Generic placeholder image

Taliviljade sordid

esmaspäev, 2. august 2021

Kui Sul on külvid veel tegemata, siis loe või kuula spetsialistide soovitusi talivilja sortide valimiseks ja sügistööde tegemiseks.

Vaata

prev next