KMZ viljapunkrid

KMZ viljapunkrid on tehtud kvaliteetset terasest ning sobivad teravilja, maisi, rapsi säilitamiseks ja ladustamiseks nii lühemal kui pikemal perioodil.


KMZ viljapunkrid Baltic Agrost

KMZ teraviljapunkrid toodetakse Euroopa tootjate kvaliteetsest ja vastupidavast tsingitud terasest (S350GD, tsingitud Zn 275, Zn 350, Zn 450, Zn 600 - vastavalt projekti nõuetele. KMZ toodetud punkrisilosid on võimalik lihtsalt ja kiiresti kokku panna eelkõige tänu poltide ühendusavade täpsele geomeetriale ja paneeli paksuse visuaalsete markerite olemasolule​.

KMZ teraviljapunkrid on varustatud tõhusate konditsioneerimissüsteemidega, mis tagavad teravilja pikaajlise ühtlase kvaliteedi. Katuse disain on optimaalne kondensaadi väljalaskmiseks ja aeratsiooni parandamiseks, takistades samal ajal ka liigniiskuse teket punkri sees. Samuti on standardvarustuses temperatuuri jälgimise süsteem, mis on ühildatav PC-ga.

Kliki tootja logol, et näha detailsemat infot Brice-Baker toodete kohta. Loe ka teraviljapunkrite kohta lähemalt tootja kodulehel.

Leia oma vajadustele sobiv teraviljapunker!

KMZ tootevalikus on nii koonus- kui siledapõhjalised teraviljapunkrid, mille puhul on 2 mudelivalikut: BBK (Inglise versioon) ja SMVU (A) (Ukraina disain).

KMZ viljapunkrid

Koonuspõhjalised teraviljapunkrid

 • Punkrite mahutavus 11-1500 t 
 • Punkrite põhja kalle 45 °, 55 °, 62 ° või 65 ° 
 • Punkrite läbimõõt 2,7-11 m

Siledapõhjalised teraviljapunkrid

 • Punkrite mahutavus 10-16,625 t

 • Punkrite läbimõõt 2,7-32 m

Tehniline kirjeldus 

 • Tõhusad konditsioneerimissüsteemid, mis tagavad teravilja pikaajalise ühtlase kvaliteedi
 • Katuse disainifunktsioonid kondensaadi väljalaskmiseks, aeratsiooni parandamiseks ning liigniiskuse tekke takistamiseks
 • Temperatuuri jälgimise süsteem (temperatuurikaabel)
 • Katusekontrolliluuk teravilja visuaalseks kontrollimiseks
 • Elektrimootoriga katuseventilaatorid (11 m või suurema läbimõõduga punkritele)
 • Punkri sisemusele juurdepääs põhjakoonuse hooldusluugi kaudu

 


KMZ läbivoolukuivatid

KMZ kuivati

Baltic Agro pakub ka läbivoolukuivateid firmalt KMZ ja Brice-Baker. Brice-Bakeri viljakuivateid iseloomustavadeks märksõnadeks on suur võimsus, tõhusus, keskkonnasõbalikkus, võimalus kuivatada igat liiki põllukultuure, lai tootevalik ja ohutus. Brice-Bakeri viljakuivatite võimsus ulatub 9,5-300 t/h, mis võimaldab kuivatada vilja nii väikestes kui ka suurtes kogustes.

Oluline näitaja on ka see, et Brice-Bakeri viljakuivatid võimaldavad ideaaltingimustes kuivatades saavutada kuni 15% kütuse kokkuhoiu ja kuni 40% elektrienergia kokkuhoiu. Samuti on kuivatid varustatud aspiratsioonisüsteemiga, mis vähendab tekkiva tolmu kogust üle 95%, säästes keskkonda ning vähendades nii vilja kui ka kuivati süttimisohtu.


Küsi julgesti täpsemat teavet

Nevo Sild

Kristo Ant

viljakuivatite tootejuht teraviljakäitlusseadmete müügijuht
+372 5332 4489 +372 5646 4109
nevo.sild(at)balticagroestonia.com kristo.ant(at)balticagroestonia.com