Ootame tööle logistikut!

Baltic Agro eesmärk on teha parimat võimalikku logistikat kevad- ja sügishooaegadel. Üle Eesti toimetatakse põllumeestele kohale väetis, seemned, taimekaitsevahendid ja loomakasvatustarvikud. Iga päev korraldatakse vilja ja söötade vedusid ning organiseeritakse koduaia kaupade tarneid.

Baltic Agro logistiku tööülesandeks on siseriiklike ja rahvusvaheliste vedude korraldamine.
Igapäevaselt on töö sisuks suhtlus klientide ja koostööpartneritega ning optimaalsete transpordilahenduste leidmine.


Tule logistikuks Baltic Agrosse

Oled edukas kandidaat, kui oled valmis pingeliseks tööks ja Sind iseloomustab initsiatiivikus, kiire mõtlemine ning hea suhtlemisoskus.

Baltic Agro meeskonda sobib hakkaja, sõnapidaja ja koostöövalmis inimene. Kasuks tuleb varasem töökogemus logistiku või veokorraldajana.

Baltic Agro tagab korraliku töötasu, vajadusel väljaõppe ja kõiki tööks vajalikke vahendeid. Meie juures leiad toredad kolleegid ja ägedad meeskonnaüritused. Lisaks motiveerivad lisatoetused sportimiseks ja tervise hoidmiseks. 

Sinul ootame

  • keskharidus
  • inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb vene keele oskus.

Baltic Agros ootab Sind

  • tore meeskond
  • mitmekesine töö ja arenguvõimalused
  • ametialane täiendõpe
  • head töötingimused, sporditoetus ja tervisepakett.

Töökoht: Baltic Agro kontorites, võimalus töötada ka kodukontoris.

Tööaeg: täistööaeg.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.


Baltic Agro on üks suurimaid vilja eksportijaid Eestis ja Baltimaade tuntuim väetiste, taimekaitsevahendite, seemnete, teravilja, söötade ja teiste põllumajandustarvikute müüja ning põllumajandusteenuste pakkuja. Baltic Agro kuulub koos Scanola Balticuga Taani põllumajandusühendusse Danish Agro Grupp.

Rohkem kui 25-tegutsemisaastat tähendab Baltic Agrole usaldust ja mainet, mida hoida klientide seas ja põllumajandusvaldkonnas.

Saada CV

Kandideeri hiljemalt 23. august
CV Keskuses või
saada CV e-kirjaga märkides juurde “logistik”.

Ametikohale kandideerides oled andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks AS Baltic Agro värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

 

Lisainfo

Jarmo Randmaa

Jarmo Randmaa

+372 5665 8784
e-post