FARM Closemasti

FARM Closemasti on desinfitseeriv, jahutav geel kloorheksidiiniga udaranisade jahutamiseks ja hügieeni säilitamiseks pärast lüpsmist.

FARM Closemasti on kasutusvalmis desinfitseerimisgeel kloorheksidiini- ja piparmündiekstraktiga lüpsilehmade udara hooldamiseks ja nisakanalite sulgemiseks. Lisaained kaitsevad tundlikku nisanahka, see säilib pehmena. Niisutav kiht kaitseb nisa ja selle kanalit negatiivsete keskkonnamõjude, hüperkeratoosi tekitajate jt negatiivsete mikroorganismide eest. Desinfektsioonivahend on viskoosne ja ökonoomne.

FARM Closemasti:

  • pikaajaline kaitse mastiidi eest, vähendab somaatiliste rakkude arvu;
  • tagab pikema nahahoolduse;
  • moodustab nisale hästi märgatava kile ja sulgeb kanali, et vältida keskkonnas olevate mastiidi patogeenide sissetungi;
  • optimaalne valem ja efektiivsus hüperkeratoosi jt mikroorganismide vastu;
  • jahutav efekt;
  • suurepärane lõhn.

Kasutamine

Vahendit kasutada toatemperatuuril. Vala vahend nisade pesunõusse. Vahetult pärast lüpsmist niisuta udaranisad (sukeldades niisutajasse umbes 2-5 cm või kogu nisa). Loputa ja kuivata enne järgmist lüpsmist. Kasutusmäär toote kohta: 3,5-4,5 g.

Tähelepanu! Mitte valada kasutatud niisutit pakendisse tagasi. Mitte segada teiste kemikaalidega. Hoida tihedalt suletuna originaalpakendis, vältida otsest päikesevalgust ja äkilisi temperatuuri muutusi. Hoiustada temperatuuril 5°-25°C.

Koostis

Toimeained D-glükoonhape ja N,N-bis (4-klorofenüül)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraasatetradekaandiamidiini ühend (2:1) (CHDG) 0,5%. Sisaldab paksendajat, glütseriini, kilet moodustavat ainet.

Pakendid 20 l paak, 200 l tünn, 1 m3 konteiner
Tootja BS Chemical UAB

Küsimuste korral võta ühendust:

Generic placeholder image

Marika Rahuoja

loomakasvatuse müügiesindaja

+372 5695 7903
E-post

Generic placeholder image

Merlin Paloson

loomakasvatuse müügiesindaja

+372 5398 9686
E-post

Generic placeholder image

Piret Annus

loomakasvatuse müügiesindaja

+372 5341 4994
E-post

Generic placeholder image

Kusti Aavik

silotarvikute tootejuht

+372 5688 6960
E-post