Globacid AG

Desinfitseeriv aine loomakasvatushoonete ning -inventari desinfitseerimiseks, samuti kasutamiseks desomattidel jalanõude desinfitseerimiseks ning ühiskondlikes ja tööstusruumides.

Toime

Globacid AG mõjub bakteritele nagu E.coli, Salmonella spp., Staphylococcus aureus, MRSA, Streptococcus haemolyticus, Streptococus pneumoniae, Listeria monocytogenes, Salmonella enteritidis, Salmonella typhimurium, Enterococcus faecalis, Acinetobacter baumannii, Mycoplasma hyopneumoniae, Pseudomonas aeruginosa, Enterobacter aerogenes, Klebsiella pneumoniae, Shigella dysenterriae, Vibrio cholerae, Bacillus cereus, Mycobacterium, Clostridium.

Viirustele HBV, HCV, HIV, lindude gripp, sigade aafrika katk, influenzaviirus, reoviirus, rotaviirus jne

Spoore moodustavatele bakteritele ja seentele nagu Trichophyton mentagrophytes, Aspergillus niger, Candida albicans jt. Globacid AG eeliseks on selle tungimine mikropragudesse.

Globacid AG toimib temperatuuridel 2-60°C ka kareda veega lahjendades ning orgaanilise lisaaine olemasolul. Kõik komponendid on biolagunevad ja lahjendatult võib juhtida kanalisatsiooni.

Kasutamine

Ülddeso tegemiseks valmistada 0,25-0,5% töölahus. Haigusjuhtumite korral kasutada 1-2% töölahust.

Kui desinfitseeritav pind on:

  • eelnevalt pesuvahendit kasutades puhtaks pestud ja kuivanud – kasutada 1% töölahust;
  • pestud ilma puhastusvahendita ja kuiv – kasutada 2% töölahust;
  • pärast pesu jäänud niiskeks – kasutada 3-5% töölahust olenevalt niiskusastmest.

Koostis

Toode sisaldab kolme toimeainet, mis omavahel toimivad sünergiliselt. Esiteks glutaaraldehüüd, mis on formaldehüüdiga võrreldes 20 korda efektiivsem. Glutaari on toimeainena tootes 20%. Lisaks sisaldab Globacid AG veel kahte kvaternaarset ammooniumühendit, mis tänu oma erinevale struktuurile viivad miininumini ja hoiavad ära haigustekitajate resistentsuse tekkevõimaluse.

Pakend 10 l
Tootja Goodpoint Chemicals OÜ (Eesti)