Magniva Platinum 1

Magniva Platinum 1 on bioloogiline silokindlustuslisand maisisilole, mis on spetsiaalselt välja töötatud sellise värske sööda aeroobse stabiilsuse parandamiseks, milles on suur vees lahustuvate süsivesikute ja kuivaine sisaldus.

Toime

Maisil on kõrge suhkrute sisaldus ja tänu sellele fermenteerub maisisilo kergesti ja kiiresti. Hiljem on kõige suurem oht maisisilo puhul kuumenemine, mida põhjustavad kiirelt paljunevad hallitus- ja pärmseened.

Platinum 1 tagab maisisilo aeroobse stabiilsuse avamisjärgselt, hoides ära kuumenemise pärast siloaugu avamist.

Tänu Magniva Platinum 1 saavutame:

  • kiire ph langus
  • väiksemad kuivainekaod ja aeroobne stabiilus söötmisel
  • pärmide ja hallituste kasvu piiramine silos
  • kiire ja kontrollitud fermentatsioon

Tänu Magniva Platinum 1 kasutamisele on võimalik aeroobne stabiilus silos saavutada lühikese fermenteerimisajaga, 15 päevaga. Vajadusel saab silo kasutusele võtta juba kaks nädalat pärast valmistamist.


Koostis

Platinum 1 sisaldab kahte heterofermentatiivset bakterit: L. hilgardii CNCM I-4785 ja L. buchneri NCIMB 40788. L. hilgardii on uus Lallemandi poolt patenteeritud heterofermentatiivne bakter. L. hilgardii ja L. buchneri piimhappebakterite omavaheline sünergiline koosmõju annab tulemuseks kiire sileerumise ning väga hea avamisjärgse stabiilsuse.

Bakterite hulk

L. hilgardii CNCM I-4785 150 000 CFU/g
L. buchneri NCIMB 40788 150 000 CFU/g

Magniva Platinum 1 on veega segunev valkjashall pulber.

Kasutamine

200 g pakikesest piisab 200 tonni värske maisimassi sileerimiseks.

Pakend 200 g
Tootja Lallemand

 


Magniva päritoluKatsetega on tõestatud:

  • Tänu Magniva Platinum 1 kasutamisele on võimalik aeroobne stabiilus silos saavutada lühikese fermenteerimisajaga - 15 päevaga. Seega saab silo kasutusele võtta juba kaks nädalat peale valmistamist.
  • Magniva Platinum 1'ga valmistatud silol on väiksem äädikhappe ja etanooli sisaldus. See tagab maisisilo parema söömuse, sest silol säilib looma jaoks meeldiv lõhn ja maitse.

Loe pressiteadet Magniva lisandite turule tulekust