Pallikile Trioplus

Üliõhuke argipäevakangelane! Roosa pallikile Trioplast

Trioplus on uue põlvkonna silopallikile. Pallikile sile pind, õhukindlus ja kleepuvus annavad silopallikilele vajalikud kvaliteediomadused. Ainulaadse PreTech® tootmistehnoloogiaga oleme viinud pallikile tootmise uuele tasemele, et luua õhem, kuid soorituselt esmaklassilise 25 mikroni paksuse kilega võrdväärne toode. 
Kinnitust sellele annab ka aastaid Trioplusi professionaalselt testinud Rootsi Põllumajandusülikool, üks juhtivaid põllumajandustehnika katseasutusi. 

Rohkem palle – vähem tööd: Trioplus 1900

Trioplasti eriline tehnoloogia ja ainulaadne retsept, mis põhinevad kõrge kvaliteediga toormaterjalidel, lubavad põllumehel silopalle kiletades tõhusamalt töötada ja väärtuslikku aega kokku hoida. Sama arvu rullidega kiletaja hoidlas on jooksvate meetrite arv oluliselt suurem ja nii saate ilma kilevaru täiendamata rohkem palle kiletada. Trioplusi 1900 m kilerull võimaldab pakkida standardse kilega võrreldes 27% rohkem, saate kiletada suurema koguse palle vähema arvu rullivahetusega, sellega väheneb ka traktoristi seisuaeg! Lisaks tekib vähem jäätmeid, mis vähendab keskkonnamõju ning jäätmete kõrvaldamise kulusid. 
Tulemus on ökonoomne väiksema kiletarbimise ja madalamate transpordikulude tõttu, see tõstab igapäevatöö tõhusust ja säästab väärtuslikku aega.

PreTech® – Ainulaadne tehnoloogia täiusliku kvaliteetkile tootmiseks.

Trioplasti tehnoloogia omadused:

Suurepärase rebenemiskindlus
Maksimaalse õhukindlus
Äärmiselt sile palli pind
Väga hea kleepuvus
Väiksemad jäätmekäitluskulud õhema ja tõhusama kile tõttu
Parim hinna ja kvaliteedi suhe.

 

  Trioplus 1900
Laius 750 mm
Pikkus 1900 m
Paksus 21 µ
Värvus roosa
Alusel 15 rulli

 

Tootja Trioplast AB (Rootsi)