Põllumasinate rent

Kui põllud on vaja harida ning saak koristada, on hea variant põllumasinate rent.

Paindlik lahendus põllumajandustööde tegemiseks

Baltic Agrost leiad rendiks ratastraktori või teleskooplaaduri.

Täpsema info saamiseks hetkel saadavate põllumajandusmasinate kohta palume võtta ühendust põllumajandustehnika müügijuhiga telefonil +372 5667 7430 Madis Heinsalu.

Kui meil pole hetkel Teie jaoks sobivat masinat saadaval, siis aitame selle leida. Teie huve silmas pidades otsime saagikoristuse ja ettevõtte teiste põllutööde jaoks pidevalt uusi lahendusi ning ideid.

Põllumasinate rent on lihtne. Küsi personaalne traktori või laaduri pakkumine!


Miks rentida põllutöömasinaid?

Kui soetada 5-aastase liisinguga näiteks 350 hj traktor hinnaga 220 000 eurot, on järgmistel aastatel kindlateks kuludeks liisingu- ja kindlustusmaksed ning remondi- ja hoolduskulud. Ostetud traktori aastane kulu on seega ligikaudu 45 000 eurot.

Oma kogemustest võime öela, et suured traktorid ei tööta aastas rohkem kui 1000 tundi. Seega on hooajal 1000 töötundi tegeva ostetud traktori töötunni hind 37 eurot. Sageli töötavad traktorid väiksema koormusega. Kevadel jõutakse tööd teha 300-350 töötundi ja teist samapalju sügisel, mis teeb aastas kokku 600-700 töötundi ning töötunni hinnaks 53-62 eurot.

Baltic Agro rendihind 350 hj traktorile on alates 30 eur/töötund. Seega peaks põllumees tegema ostetud põllumasinaga aastas vähemalt 1500 töötundi, et ostetud traktori töötunni hind oleks soodsam renditraktori töötunni hinnast.

Loe artiklit


Tagasiside kliendilt

"Minu ettevõte on veel liiga väike, et kogu vajalikku tehnikat päriseks suudaks osta. Seetõttu on soodsam ja otstarbekam variant laadurit ja teist traktorit rentida. Olen Baltic Agroga alati renditingimuste osas kokkuleppele jõudnud.

Tänavu kevadel juhtus, et silo tegemise ajal läks traktor katki ja asendusmasinat ei olnud kuskilt võtta. Võtsin Baltic Agroga kiiresti ühendust, nad tulid mulle vastu, nagu alati, ja andsid mulle kiire lahendusena renditraktori."

Andrus Martins


Ei leidnud, mida otsid?

Kirjelda oma soovi ning leiame kindlasti sobiva lahenduse.

Rendiperioodi algus
Rendiperioodi lõpp

Küsi ja broneeri

Madis Heinsalu

Madis Heinsalu

tehnika rendi müügijuht

HELISTA +372 5667 7430

Saada e-kiri