Põllumasinate rent

Kui põllud on vaja harida ning saak koristada, on hea variant põllumasinate rent.

Paindlik lahendus põllumajandustööde tegemiseks

Baltic Agrost leiad rendiks ratastraktori või teleskooplaaduri.

Täpsema info saamiseks hetkel saada olevate põllumajandusmasinate kohta palume võtta ühendust masinarendi müügijuhi Madis Heinsaluga telefonil +372 5667 7430.

Kui meil pole hetkel sobivat masinat saadaval, siis aitame selle leida. Tellijate huve silmas pidades otsime saagikoristuse ja teiste põllutööde jaoks pidevalt uusi lahendusi ning ideid.

Põllumasinate rent on lihtne. Küsi personaalne traktori või laaduri pakkumine!


Miks rentida põllutöömasin?

Kui soetada 5-aastase liisinguga näiteks 350 hj traktor hinnaga 250 000–300 000 €, on järgmistel aastatel kindlateks kuludeks liisingu- ja kindlustusmaksed ning hooldus- ja remondikulud. Ostetud traktori aastane kulu on tänaste hindade juures ligikaudu 50 000 €.

Oma kogemustele tuginedes teame, et sellised traktorid töötavad aastas maksimaalselt 1 000 tundi. Seega on hooajal 1 000 töötundi tegeva ostutraktori töötunni hind 50 €. Sageli töötavad traktorid väiksema koormusega. Kevadel jõutakse tööd teha 300–350 töötundi ja teist samapalju sügisel, mis teeb aastas kokku 600–700 töötundi ning töötunni hinnaks kujuneb 71–83 €.

Baltic Agro baasrendihind 300 hj või võimsamale traktorile on vahemikus 35–45 €/töötund (olenevalt soovitud lisaseadmetest ja rendiperioodist). Seega peaks põllumees tegema ostetud põllumasinaga aastas vähemalt 1 500 töötundi, et ostetud traktori töötunni hind oleks soodsam renditraktori töötunni hinnast.

Loe artiklit


Tagasiside kliendilt

"Minu ettevõte on veel liiga väike, et kogu vajalikku tehnikat päriseks suudaks osta. Seetõttu on soodsam ja otstarbekam variant laadurit ja teist traktorit rentida. Olen Baltic Agroga alati renditingimuste osas kokkuleppele jõudnud.

Tänavu kevadel juhtus, et silo tegemise ajal läks traktor katki ja asendusmasinat ei olnud kuskilt võtta. Võtsin Baltic Agroga kiiresti ühendust, nad tulid mulle vastu, nagu alati, ja andsid mulle kiire lahendusena renditraktori."

Andrus Martins


Ei leidnud, mida otsid?

Kirjelda oma soovi ning leiame kindlasti sobiva lahenduse.

Rendiperioodi algus
Rendiperioodi lõpp

Küsi ja broneeri

Madis Heinsalu

Madis Heinsalu

tehnika rendi müügijuht

HELISTA +372 5667 7430

Saada e-kiri