Nelinurksed viljapunkrid

Suured nelinurksed viljapunkrid

ANTTI nelinurksed viljapunkrid sobivad hästi ümbritsevasse keskkonda ja moodustavad koos teiste hoonetega tasakaalustatud terviku. Need laopunkrid ei vaja spetsiaalset maastikukujundust. Tegemist on universaalse lahendusega vilja säilitamiseks, mis sobib ideaalselt kliendi vajaduste ja ruumidega.

Nelinurksed viljapunkrid monteeritakse kokku horisontaalselt profileeritud elementidest. Nende paigaldamine on kiire ja lihtne. Punkri elemendid ühendatakse omavahel kruviühendustega ning konstruktsioon toetub kandvatele püsttaladele. Moodulkonstruktsioon lisab ​ punkritele paindlikkust.

Juhul, kui peaks tekkima vajadus lisaruumi järele, on Pro punkreid tänu elementide modulaarsetele mõõtmetele lihtne ühendada ja täiendada. Punkrid valmistatakse tavaliselt terasest ja pinnakate luuakse vastavalt kliendi soovile. Pärast tihendamist hermeetikuga saab elemente koheselt kasutada välisseintena.

Nelinurksed viljapunkrid sobivad ideaalselt tööstuslikeks toormehoidlateks. Elementide otsad moodustavad suletud kandva konstruktsiooni, mille topeltõmblus kaitseb punkri sisemust vihmavee eest. Elemente võib kasutada ka välisseinte püstitamiseks, kui nende õmblused tihendusmastiksiga tihendatakse. Punkrite süsteem vastab tänu CE-märgise olemasolule kõigile asjakohastele ELi vastupidavus- ja ehitusnõuetele. 

Küsi erinevate mudelite kohta lisainfot!


Sooviksid rohkem teada?

Kirjelda oma soovi ning leiame kindlasti sobiva lahenduse.

 

Küsi pakkumist või helista

 

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht
Viljandi

+372 5332 4489
E-post