Mankar Drive-E

Liikuri külge kinnitatav rippseade umbrohutõrjeks suurtel maa-aladel, näiteks viljapuuaiad ja viinamarjaistandused.

Kasutaja poolt kontrollitav doseerimine elektrilise pumba kaudu.

Varimant ja Unima-E mudeleid on võimalik paigaldada kas liikuri ette või taha. Need on kergemad kui Drive-P mudelid ja sobivad seetõttu ka kallakutel kasutamiseks. Võimalik pritsida ka valikuliselt, vajutades sisse- ja väljalülitamise nupule.

Saadaval on 3-punktilise haakeseadmega standardmudelid kogu pinna töötlemiseks või pritsimiseks piki ridu ja ridade vahel. Töölaiused jäävad vahemikku 25 cm kuni 3,50 m. Käsitsi laiuse reguleerimise võimalus. Nõudmisel on saadaval tellija vajadustele kohandatud mudelid suurema pihustus- ja/või töölaiustega, elektrilise või hüdraulilise laiuse reguleerimisega, samuti spetsiaalsed kinnitusadapterid.

Varimant mudelid

Varimant mudelitel on innovaatilised Flex kaitsekatted. Herbitsiidipaagid ja teised osad on parema kaitse tagamiseks ümbritsetud metallkorpusega ning kõikidel mudelitel on elektrooniline pihusti jälgimissüsteem, mis näitab, kas seade töötab korrektselt (roheline LED-tuli) või esineb tööhäireid (punane LED-tuli).

Uutel Varimant mudelitel on üks või kaks pikendusõlga, mille külge on kinnitatud kaitsekatted. Sobivad ideaalselt kasutamiseks suurtes õunaaedades, viinamarjaistandustes või puukoolides, kus taimi kasvatatakse ridades.

Doseerimine: elektripump
Haakeseade: 3-punktiline, kategooria 1, 2 või 3
Paagi maht: 6 liitrit
Töödeldav ala: kuni 6 ha
Toiteallikas: traktori elektrisüsteem

Unima - E mudelid

Unima – E mudelitel on innovaatilised Flex kaitsekatted. Herbitsiidipaagid ja teised osad on parema kaitse tagamiseks ümbritsetud metallkorpusega ning kõikidel mudelitel on elektrooniline pihusti jälgimissüsteem, mis näitab, kas seade töötab korrektselt (roheline LED-tuli) või esineb tööhäireid (punane LED-tuli).

Unima – E mudelid sobivad kasutamiseks kogu maa-ala töötlemiseks, nt jalgrajad, väljakud või muruplatsid. Mudelitel on kas kaks või üks kaitsekate, viimast kasutatakse külgmiseks töötlemiseks nt tarade või hekkide ääred.

Doseerimine: elektripump
Haakeseade: kolmnurk (valikuline: 3-punktiline, kategooria 1, 2 või 3)
Paagi maht: 6 liitrit
Töödeldav ala: kuni 6 ha
Toiteallikas: traktori elektrisüsteem

 

Tootja: Mantis ULV – Sprühgeräte GmbH


Lisainfo ja tellimused:

Generic placeholder image

Roland Rool

kasvuhoonete, aiandustehnika tootejuht

+372 5620 7336
E-post


Küsi lisa!