Mankar Drive-P

Liikuri külge kinnitatav rippseade umbrohutõrjeks suurtel maa-aladel, näiteks viljapuuaiad ja viinamarjaistandused.

Teekonnast sõltuv doseerimine tänu ratta kaudu juhitavale pumbale.

Kõigi DRIVE-P mudelite puhul doseerib ratta jõul töötav pump täpse ja soovitud herbitsiidi koguse hektari kohta, sõltumata edasiliikumise kiirusest. Kõik mudelid on varustatud Flex kaitsekatetega pihustuslaiustele vahemikus 25-110 cm, mudelid on pikendusõlgadega või ilma.

Unima-TWO-P mudel

Unima-P mudelid on mõeldud paigaldamiseks üheteljeliste traktorite ette. Toiteallikaks on laetav aku. Sobivad ideaalselt näiteks jõulukuuseistandustesse. Mudel on varustatud elektroonilise aku ja mootori jälgimissüsteemiga, mis näitab, kas seade töötab korrektselt (roheline LED-tuli), kas aku on tühi (kollane LED-tuli) või kas pihustil esineb tööhäireid nt määrdumise tõttu (punane LED-tuli).

Pihustite arv: 2
Doseerimine: ratta kaudu juhitav pump
Paagi maht: 6 liitrit
Töödeldav ala: kuni 6 ha
Aku tööaeg: 8 h

Flexomant mudelid

Flexomant mudelid tagavad täpse ja ühtlase herbitsiidi koguse töödeldud alal. Sõiduki taha paigaldamiseks on võimalik kasutada ühte või mitut Flexomant moodulit koos spetsiaalsete tugidetailidega. Flexomant’i rööpkülikraam haakeseadeldise ja ratta vahel tagab rataste pideva kontakti maapinnaga ja ühtlase vahemaa kaitsekatete ja maapinna vahel. Flexomant mooduleid saab kohandada erinevatele sõidukitele kogu maa-ala pritsimiseks või ridade ja ridade vahede töötelmiseks ning peaaegu kõikide kasutusvaldkondade jaoks.

Doseerimine: ratta kaudu juhitav pump
Toiteallikas: traktori elektrisüsteem

 

Tootja: Mantis ULV – Sprühgeräte GmbH


Lisainfo ja tellimused:

Generic placeholder image

Roland Rool

kasvuhoonete, aiandustehnika tootejuht

+372 5620 7336
E-post


Küsi lisa!