Silindrilised viljapunkrid

Mitmeotstarbelised silindrilised viljapunkrid

ANTTI silindrilised viljapunkrid monteeritakse kokku kliendi platsil valmistajatehases toodetud komponentidest. Tavaliselt saab viljapunkri ohutult kraana ja talideabil kokku panna, ilma et selleks oleks tarvis tellinguid püstitada. Roniluuk ja tigukonveieri seinaühendus on iseseisvad komponendid, tänu millele saab punkri mitmel erineval viisil kokku monteerida, mis muudab viljapunkri püstitamise ja kasutamise hõlpsamaks. Katus on ühendatud kestaga ülemise serva ja kesktugede abil; tänu sellele on punkri konstruktsioon tugev ning laopunker ja selle katus asetuvad teineteise suhtes sümmeetriliselt.

Standardseadmed 

  • Täiteava katusel D 250 
  • Ronimisluuk seinas ja katusel 
  • Vundamendiplaadid ja tõmmitspoldid 
  • Seinaredel ja kaitsetoed. 

Pakutavateks viljapunkri läbimõõtudeks on 5,3 ja 7,5 meetrit. Tasasel alusel punkri saab varustada ka ventileerimisseadmega ja teoga, mis alumise sektsiooni tühjaks laadib. Kui teile neist standardlahendustest ei piisa, oleme valmis teile ka muid alternatiive tutvustama.

Punkri tühjendamiseks kasutatakse tigu- või kettkonveierit. Luugi alla jääb 625 mm vaba ruumi. Silindrilised viljapunkrid on varustatud ventileeritava koonusega ning poltidega ühendatav põhjakoonus paigaldatakse lameda põhjaga punkri sisse.

Punkri täitmine on hõlbus ja tõhus, punker on varustatud õhu väljavooluavadega. Kuiva vilja ladustamiseks on saadaval ka ventilatsioonita koonused.

Erinevad mudelid

Ventileeritavad lihtpunkrid  

Ventileeritavad silindrilised viljapunkrid tagavad, et kombain ja kuivati saavad oma tööd jätkata. Silindrilised punkrid on varustatud ventileeritava põhjakoonusega, tänu millele saab vilja punkrid jahutada või  ventileerida. Samuti saab punkrit kasutada värskelt koristatud vilja vahepealse hoiupaigana. Punkril on ka avad heitõhu jaoks, mida tühendatakse teo või konveieriga.

 

Sisemise koonusega viljapunkrid

Sisemise koonusega silindrilised punkrid sobivad eelkõige vilja hoidmiseks. Punkri tühjendamine on lihtne ja kiire ning maapinnast kõrgemal paiknev põhi välistab veega seotud probleemid. Ka sisemise koonusega punkrit tühjendatakse teo või konveieriga. 


Sooviksid rohkem teada?

Kirjelda oma soovi ning leiame kindlasti sobiva lahenduse.

 

 

Küsi pakkumist või helista

Generic placeholder image

Nevo Sild

viljakuivatite tootejuht
Viljandi

+372 5332 4489
E-post